Technologie » Komputery

Audio Video Show: SONY PROFESSIONAL na Stadionie PGE Narodowym

Audio Video Show: SONY PROFESSIONAL  na Stadionie PGE Narodowym
Zobacz więcej zdjęć »
Mnóstwo atrakcji dla wielbicieli AV czeka na Audio Video Show 2019. W drugi weekend listopada Sony Professional zaprasza do Sky box 111/poziom 1 na Stadionie PGE Narodowym – gdzie grono specjalistów odpowie na wszystkie pytania dotyczące projektorów do kina domowego.

Dostępne będą trzy urządzenia z serii VPL-VW, dzięki którym będzie można nie tylko obejrzeć fragmenty najnowszych hitów kinowych, ale także zagrać na PS4Pro. Organizatorzy przygotowują również profesjonalne stanowisko do grania w Gran Turismo Sport.

Zwieńczeniem dzieła sali kinowej jest system nagłośnieniowy w technologii 5.1, który pochodzi z duńskiej "stajni" DYNAUDIO. Goście zyskają możliwość sprawdzenia w akcji najnowszej serii głośników EVOKE.

Dużym wydarzeniem i atrakcją będzie wykład pt. „Zarządzanie kolorem”, który poprowadzi Jan Paweł Pełech.

Audio Show 2019 startuje o 12:00 w piątek 8 listopada, a kończy się w niedzielę 10 listopada o godz. 18:00. Bilet w cenie 40 zł upoważnia do wstępu w dniu jego datowania. Dostępne są też bilety trzydniowe w cenie 60 zł. Młodzież do lat 16 – wstęp wolny. Płatność w kasach jest realizowana wyłącznie gotówkowo.

 

 

W sobotę (9.11) oraz w niedzielę (10.11) o godz. 14:00 zostały zaplanowane wykłady pt. „Zarządzanie kolorem”  które poprowadzi Jan Paweł Pełech - Absolwent Wydziału Operatorskiego PWSFTviT w Łodzi. Autor i współautor zdjęć do ponad 60 filmów dokumentalnych, wielu seriali dokumentalnych i reportaży. Będzie to okazja, żeby posłuchać jak ważny w przekazie jest kolor, jego symbolika, znaczenia i skojarzenia, a także głębia. Czym jest zarządzanie kolorem i jakie ma znaczenia na poszczególnych etapach realizacji obrazu? Kiedy możemy mówić, że został osiągnięty zamierzony efekt końcowy? Jan Paweł Pełech podzieli się swoją wiedzą nabytą na licznych planach filmowych.

 

Na stoisku zaplanowano także liczne atrakcje dla fanów kina 4K oraz dla graczy.
Dostępne będą:

  • VPL-VW870ES — Zaawansowany projektor 4K firmy Sony wyposażony w laserowe źródło światła i ekskluzywny obiektyw ARC-F (All Range Crisp Focus) z 18 soczewkami w całości wykonanymi ze szkła. Zapewnia on precyzyjny obraz w rogach ekranu. W modelu VPL-VW870ES został zaimplementowany system Digital Focus Optimiser, pozwalający uzyskać jeszcze lepszą jakość obrazu i większą ostrość bez deformacji.

·         VPL-VW760ES - Projektor 4K SXRD do kina domowego z laserowym źródłem światła zapewniający jasność 2000 lumenów. Urządzenie jest wyposażone w obiektyw asferyczny, który rozszerza zakres ostrości i umożliwia precyzyjne odwzorowanie detali nawet w rogach ekranu.

  • VPL-VW270ES — Ten model to jak dotąd najtańszy z projektorów Sony wyświetlających zapierające dech w piersi obrazy 4K HDR. Jego atutem jest też, stworzony dla graczy, tryb input lag reduction - zmniejszający opóźnienie sygnału wejściowego.

 

Wszystkie projektory Sony wyposażono w udoskonaloną technologię 4K Motionflow, dzięki której ruchome obiekty przemieszczają się płynniej i są wyraźnie widoczne. Wobec wzrostu popularności gier 4K 60p przyspieszono działanie i zmniejszono opóźnienie sygnału wejściowego. Unikatowy system Reality Creation analizuje każdy element obrazu w celu zwiększenia wyrazistości i rozdzielczości bez wprowadzania zakłóceń. 

 

Sony Professional / Nautilus

Lokalizacja: Stadion PGE Narodowy 
Sala: Sky box 111 / poziom 1

 

Wystawa Audio Video Show 2019 otwarta będzie w następujących dniach i godzinach:

Piątek 8 listopada 2019, 12.00 - 20.00

Sobota 9 listopada 2019, 10.00 - 20.00

Niedziela 10 listopada 2019, 10.00 - 18.00

 

 

Informacja o Sony Corporation

Sony Corporation to firma twórczej rozrywki opartej na solidnych fundamentach technologicznych. Działając na rynku gier, serwisów sieciowych, muzyki, filmów, elektroniki, urządzeń półprzewodnikowych i usług finansowych, Sony stawia sobie za cel wypełnianie świata emocjami dzięki potencjałowi kreatywności i technologii.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.sony.net/

 

Informacja o Sony Professional Solutions

Sony Professional Solutions, będące częścią Sony Corporation, pomaga profesjonalistom w urzeczywistnianiu ich wizji poprzez uwalnianie olbrzymiej energii drzemiącej w obrazie. Firma Sony doskonale łączy innowacyjne technologie z dogłębną znajomością branży. Współpracuje z podmiotami z różnych sektorów, między innymi mediów i produkcji studyjnej, sportu, służby zdrowia, biznesu, edukacji i produkcji filmowej, by dostarczać swoim klientom najlepsze na rynku, rozwojowe rozwiązania. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu oraz współpracy z zaufanymi i uznanymi partnerami technologicznymi Sony oferuje bogaty wachlarz kompetencji, produktów i usług, które stanowią prawdziwą wartość dla firm oraz źródło informacji, wiedzy i inspiracji dla klientów.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://pro.sony.eu  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »