Motoryzacja » Moto Serwis

Auto-Polo

Serwis blacharsko-lakierniczy

Przedsiębiorstwo AUTO-POLO świadczy usługi z zakresu wszelkiego rodzaju naprawy pojazdów dowolnych producentów: kompleksowe naprawy powypadkowe, naprawy blacharskie, lakiernicze mechaniczne i elektromechaniczne. Niezależny serwis blacharsko lakierniczy Poznań Auto-Polo przeprowadza także renowację aut zabytkowych oraz naprawę samochodów dostawczych. AUTO-POLO prowadzi również wypożyczalnię pojazdów oraz udziela pomocy drogowej 24h/dobę. Klienci dostają do dyspozycji na czas serwisowania bezpłatne auto zastępcze (w ramach polisy OC sprawcy, oraz na szkodę całkowitą). Serwis zapewnia najwyższej jakości obsługę, która odbywa się w siedzibie firmy. Dzięki współpracy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, AUTO-POLO może przeprowadzać bezgotówkowe naprawy.
Przedsiębiorstwo istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1997 r. Serwis napraw powypadkowych zlokalizowany jest w Skórzewie pod Poznaniem, przy ul. Jabłoniowej 15. Pod tym adresem odbywa się również zgłaszanie szkód. AUTO-POLO jest serwisem autoryzowanym przez PPG.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

autopolo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »