Technologie » Komputery

Autodesk Day

Autodesk Day
Zobacz więcej zdjęć »
AUTODESK DAY – legalne oprogramowanie Autodesk bezpłatnie dla studentów i pracowników wyższych uczelni. Już 26 października 2009 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbędzie się „AUTODESK DAY”.

Jego celem jest zaprezentowanie studentom możliwości oprogramowania CAD (komputerowego wspomaganie projektowania), a także nowoczesnych technik nauczania, z wykorzystaniem narzędzi interaktywnych m. in. tablic Interwrite Dualboard, tabletów oraz systemów pilotów do testów i ankiet. Dodatkowym przesłaniem spotkania jest budowa świadomości konieczności stosowania legalnego oprogramowania firmy Autodesk.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Autodesk, w ramach programu „Student Engineering and Design Community”, zapewnia swobodny i darmowy dostęp do pełnych wersji swojego oprogramowania CAD dla pracowników dydaktycznych uczelni i studentów współpracujących z ATC Autodesk- CADExpert. Hasłem przewodnim „AUTODESK DAY” będzie: „Rozwiązania firmy Autodesk - Inventor, Civil, Revit, 3DS MAX - kluczem do TWOJEGO sukcesu”studenci dowiedzą się m.in. jak zdobyć międzynarodowy certyfikat umiejętności Autodesk i jakie płyną z tego korzyści. Przewidziane są różnego rodzaju pokazy możliwości oprogramowania oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.  „Autodesk DAY” odbędzie się z inicjatywy prorektora ds. studenckich i dydaktyki prof. dr hab. Krzysztofa Gołackiego przy ścisłej współpracy z CADExpert i Aplikom z Łodzi.

Bliższe informacje

www.up.lublin.pl

Łukasz Keller

lukasz_keller@aplikom.com.pl

tel. (+48 42) 28 81 638

www.aplikom.com.pl

 

Obsługa Prasowa i PR:
Małgorzata Błachnio mobile: (+48) 509 047 721
mailto:Malgorzata.Blachnio@indalo.pl
www.indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »