Technologie » Komputery

Autodesk Topobase – bezpłatne internetowe prezentacje 29 i 30 października br.

Autodesk Topobase – bezpłatne internetowe prezentacje 29 i 30 października br.
Zobacz więcej zdjęć »
Łódzka firma Aplikom Sp. z o.o. akredytowana w zakresie implementacji Autodesk Topobase – systemu zarządzania zasobami przestrzennymi - przygotowała bezpłatne, internetowe seminaria prezentujące bardzo szerokie możliwości tego oprogramowania.

System Topobase sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie, które zarządza zasobami przestrzennymi i oczywiście w administracji publicznej.  System posiada rozwiązania m.in. dla branży gazowniczej, energetycznej, wodociągowej i kanalizacji.   

Dzięki Autodesk Topobase urzędnicy mogą uzyskać pełny widok na wszelkie aspekty zarządzanych zasobów np. budynków, gruntów, infrastruktury. Topobase to zintegrowane środowisko dla praktycznie wszystkich wydziałów urzędu oraz jednostek i spółek zależnych. Dodatkowo umożliwia udostępnienie części danych przestrzennych mieszkańcom miasta. 

Prezentacje Autodesk Topobase odbędą się za pośrednictwem Internetu 29 i 30 października 2008. Przez ok. 60 minut uczestnicy będą mogli śledzić prezentacje na ekranie własnego komputera. Bliższe informacje oraz formularz rejestracyjny - www.aplikom.com.pl/topobase Udział w prezentacji jest bezpłatny. Więcej informacji o Autodesk Topobase na stronie: www.aplikom.com.pl 
APLIKOM Sp. z o.o. od 1987 roku specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań CAD (komputerowo wspomaganego projektowania) dla branż: mechanika i elektrotechnika, architektura i budownictwo oraz GIS i infrastruktura. APLIKOM jest autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania Autodesk, wprowadził na polski rynek AutoCADa, był współtwórcą pierwszych polskich wersji tego programu. Obecnie jest jednym z największych partnerów Autodesk w Polsce. Pracownicy APLIKOMu są autorami wielu publikacji prasowych, podręczników, szkoleń oraz współtwórcami polskich wersji programów branżowych Autodesk. Oferta APLIKOMu obejmuje:

 • oprogramowanie CAD/CAM/GIS (firmy Autodesk, specjalistyczne aplikacje branżowe, programy do edycji zeskanowanej dokumentacji i inne),
 • komputery i sprzęt peryferyjny (m.in. drukarki i skanery wielkoformatowe),
 • eksperckie usługi inżynierskie - szkolenia podstawowe i dedykowane do potrzeb klienta, konsultacje merytoryczne, wdrożenia, opiekę nad systemem, serwis.

Poszczególne elementy oferty APLIKOMu mogą znaleźć zastosowanie wszędzie tam gdzie powstaje lub jest przetwarzana projektowa dokumentacja elektroniczna oraz tam gdzie potrzebne jest zarządzanie dokumentacją. Oferta obejmuje rozwiązania dla inżynierów z następujących branż:

 • mechanika i elektrotechnika,
 • architektura i budownictwo,
 • GIS i infrastruktura,
 • technologie rastrowe. 

APLIKOM wyróżnia przede wszystkim:

 • olbrzymia, unikalna wiedza i doświadczenie Product Managerów,
 • autorskie aplikacje specjalistyczne – APLIKOM zapewnia klientom m. in. możliwość przygotowania dedykowanych aplikacji CAD,
 • specjalistyczne szkolenia CADowskie,
 • eksperckie usługi inżynierskie
 

APLIKOM Sp. z o.o.

94-104 Łódź
ul. Obywatelska 137
tel: +48 42 250 31 00
www.aplikom.com.pl

 

INDALO Public Relations

Małgorzata Błachnio
komórka: 509 047 721
malgorzata.blachnio@indalo.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »