Gospodarka » Maszyny

Automaty vendingowe w ofercie Attiv Pro

Automaty vendingowe w ofercie Attiv Pro
Zobacz więcej zdjęć »
Rynek urządzeń samosprzedających w ostatnim czasie przeżywa w Polsce prawdziwy rozkwit. Vending, jako nowoczesna forma handlu zyskuje uzasadnioną wynikami sprzedaży popularność, automaty vendingowe Attiv Pro można spotkać niemal na każdym kroku.

Rosnąca popularność sprzedaży za pomocą urządzeń automatycznych skłania producentów do poszukiwań coraz to nowych rozwiązań technologicznych, zwiększania i zróżnicowania dotychczasowego asortymentu, podejmowania odważnych kroków we wzornictwie maszyn sprzedających, produktów i ich opakowań.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Attiv Pro, firma będąca od kilkunastu lat w czołówce sprzedaży automatów vendingowych, wprowadziła na rynek nową linię maszyn o niewielkich rozmiarach, nowoczesnym designie i uniwersalnym zastosowaniu.

- Celem naszych działań jest, by automaty sprzedające umożliwiały obsługującym je partnerom komfort pracy, budowanie renomy sprzedawanym markom i oczywiście przynosiły oczekiwane zyski - mówi Agnieszka Czernicka, dyrektor handlowy firmy Attiv Pro.

Obecna generacja automatów vendingowych pozwala na sprzedaż dowolnych produktów, zarówno z branży spożywczej, środków higienicznych i czystości, zabawek, leków a także przedmiotów codziennego użytku, jak zapalniczki, alkotesty, czepki kąpielowe, obuwie ochronne, prezerwatywy i mnóstwo innych.

Urządzenia firmy Attiv Pro są niewielkie, zgrabne, w kompaktowej obudowie mieszczą skomplikowane mechanizmy sterowane elektronicznie. Wewnętrzny system może pobierać opłaty w dowolnej walucie, wydawać resztę, instruować kupującego o kolejnych krokach przeprowadzanej transakcji za pomocą komunikatów wyświetlanych na ekranie.

Nowa linia maszyn samosprzedających to obok funkcjonalności, również zdecydowany krok w stronę doboru trwałych i równocześnie efektownych materiałów wykończeniowych oraz nowoczesnego wzornictwa. Jak podkreśla Agnieszka Czernicka, elementy graficzne i wizualizacje nowych automatów w znaczący sposób podnoszą sprzedaż produktów.
- Za stronę graficzną naszych maszyn odpowiada agencja Inhead z Krakowa. Projekty doskonale podkreślają estetykę produktów i czytelność przekazywanej informacji z wymaganiami dużych marek, z którymi współpracujemy.

Automaty vendingowe firmy Attiv Pro można spotkać w hotelach, salonach dentystycznych, spa, na lotniskach, dworcach i we wszelkich przestrzeniach publicznych. Sprzedają z powodzeniem produkty znanych marek, miedzy innymi Colgate, Durex, Listerine.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

inhead

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »