Firma » Biura

Automatyczna Szafa RFID firmy PWSK Smart Cabinet bezpieczeństwo, wygoda, stały dostęp!

Automatyczna Szafa RFID  firmy PWSK Smart Cabinet bezpieczeństwo, wygoda, stały dostęp!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma PWSK z Gliwic, lider technologii identyfikacji produktów RFID wprowadziła na rynek automatyczne szafy magazynowe rejestrujące operacje pobierania wszelkich przedmiotów  przez pracowników.  Stwarzają one nowe możliwość zabezpieczenia i kontroli dostępu do zawartości szafy!

Wyobraźmy sobie magazyn, do którego przychodzi pracownik, otwiera go kartą zbliżeniową, pobiera potrzebne materiały lub towary, a system komputerowy automatycznie wszystko rejestruje i zapamiętuje - mówi Jacek Krywult, właściciel firmy PWSK.  
Dzięki wykorzystaniu Automatycznej Szafy RFID i specjalnego oprogramowania do ewidencji majątku firmy, wreszcie możliwy jest bezpieczny dostęp i prowadzenie szczegółowych rejestrów magazynowych. 
 
Duże korzyści przynosi szybki, całodobowy  dostęp pracowników do potrzebnych im artykułów, brak konieczności korzystania z usług magazyniera i prowadzonej przez niego ewidencji.
Szczególnie ważne jest precyzyjne rejestrowanie  wszystkich operacji magazynowych generujących na bieżąco odpowiednie dokumenty Pz i Wz, lub Pw i Rw.   Są one dostępne w rejestrze dokumentów i mogą być przesyłane do innych systemów ERP, WMS, czy Excel.

 
Automatyczna Szafa RFID kontroluje dostęp do swojej zawartości za pomocą kart zbliżeniowych RFID, takich samych lub podobnych jak stosowane do kontroli czasu pracy w rejestratorach zamontowanych przy wejściu do budynków.  Karta bez przyznanych uprawnień zostaje przez system zignorowana.   Z kolei karta zbliżeniowa przepisana do pracownika z prawami dostępu do zasobów otwiera elektrozamek wmontowany w drzwi szafy.

Zastosowania Automatycznej Szafy RFID obejmują magazyn aktu i dokumentów, magazyn narzędzi i materiałów,   magazyn materiałów medycznych,  magazyn części zamiennych, broni i uzbrojenia,  narzędzi pomiarowych, elektronarzędzi i wiele, wiele innych.

Nad pracą Szafy RFID czuwa specjalistyczne oprogramowanie, System do Ewidencji Majątku - Narzędziownia 3.0.   Zdobył on liczne nagrody i uznanie użytkowników.  Szczególnie wielu używa go na co dzień do ewidencji magazynowej narzędzi, materiałów i części zamiennych,  jak i ewidencji wszelkich środków trwałych i wyposażenia przedsiębiorstwa. 

PWSK jest krajowym liderem na rynku technologii RFID UHF (radiowej wysokiej częstotliwości). Dostarcza gotowe systemy własnego autorstwa jak i komponenty do budowy takich systemów przez klientów końcowych.  
Jest dystrybutorem czytników RFID dalekiego zasięgu, anten RFID, tagów i etykiet radiowych.  Strategia firmy polega na tworzeniu produktów wysokiej jakości, przyjaznych w użytkowaniu, oraz dostarczaniu na rynek Polski komponentów potrzebnych do budowy zaawansowanych systemów RFID.
 
Więcej informacji:  www.rfidpolska.plwww.pwsk.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PWSK Systemy RFID
http://pwsk.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »