Technologie » Internet

Automatyczne skanowanie podatności i wspomaganie zarządzania ryzykiem – czyli rozwiązania Beyond Sec

Beyond Security, izraelska firma specjalizująca się w dostarczaniu narzędzi w dziedzinie automatyzacji testów podatności, której jednym z wiodących produktów jest AVDS, od sierpnia uzupełnia portfolio Bakotech.

AVDS jest rozwiązaniem automatycznie skanującym podatności oraz systemem wspomagającym zarządzanie ryzykiem.  Został zaprojektowany do ochrony krytycznych sieci oraz aplikacji webowych i jest dostarczany jako kompletne rozwiązanie, automatycznie skanujące w tle wszystkie sieci i systemy lub aplikacje działające w oparciu o protokół IP - zarówno z wewnątrz, jak i z zewnątrz sieci.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Firma oferuje automatyzację w zakresie wykrywania i zarządzania ryzykiem w sieciach informatycznych oraz dla zespołów R&D, wykrywających problemy niestabilności i bezpieczeństwa przed wydaniem oprogramowania.

- Już od jakiegoś czasu poszukiwaliśmy rozwiązania, które uzupełniłoby nasze portfolio w zakresie skanerów podatności. Szukaliśmy rozwiązania, które będzie podążać za trendami rynku co do modelu wdrożenia: on-premise, chmura czy MSP. Po kilku rozmowach z wiodącymi producentami zdecydowaliśmy się na Beyond Security. Za wyborem przemawiała również technologia, bo rozwiązanie AVDS może pochwalić się .01% false positivów, co klasyfikuje go jako jeden z najdokładniejszych skanerów na rynku. – podsumowuje Piotr Kawa, Business Unit Manager w Bakotech.

Rozwiązania Beyond Security odpowiadają na potrzeby podnoszenia poziomu bezpieczeństwa krytycznych systemów. AVDS kategoryzuje luki bezpieczeństwa od najbardziej do najmniej krytycznych,umożliwiając skupienie się na najniebezpieczniejszych lukach. Beyond Security poza standardowym modelem sprzedaży on-permise, umożliwia implementację w chmurze czy w elastycznym modelu MSP.

Bakotech jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań Beyond Security w Polsce.

 

 

Więcej informacji produktach znajduje się na stronie producenta oraz na:
https://www.bakotech.com

Więcej informacji:

Bakotech Sp. z o.o.

Paulina Sacha

Marketing Specialist, tel. 660 910 074

e-mail: paulina.sacha@bakotech.com

www.bakotech.pl

O Bakotech

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bakotech Sp. z o.o
http://bakotech.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »