Dom » Budownictwo

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne - bezpłatne szkolenie dla branży budowlanej

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne - bezpłatne szkolenie dla branży budowlanej
Zobacz więcej zdjęć »
Umiejętna autoprezentacja buduje wizerunek eksperta i reprezentowanej przez niego firmy. Effective PR zaprasza na bezpłatne szkolenie skierowane do przedstawicieli branży budowlanej i wnętrzarskiej. Spotkanie i warsztaty odbędą się 21.04.17 o godzi: 11 podczas targów Building Solutions.

Targi Budowlane, Building Solutions, Autoprezentacja, szkolenia medialne, budownictwo, pr dla budownictwa, pr w branży budowlanej, pr dla branży wnętrzarskiej, budowanie wizerunku, kreowanie wizerunku, wizerunek ekspercki, komunikacja pr, komunikacja medialna, komunikacja marketingowa

Założeniem szkolenia realizowanego przez Effective Public Relations jest wsparcie managerów i przedstawicieli z firm branży budowlanej i wnętrzarskiej w zakresie kreowania eksperckiego wizerunku w relacjach biznesowych, współpracy z mediami i współpracownikami. Podczas szkolenia uczestnicy poznają zasady komunikacji niewerbalnej, praktyczne sposoby niwelowania stresu i budowania kompetencji dobrego mówcy. Elementem szkolenia będą warsztaty pracy z kamerą.

Szkolenie poprowadzi doradca w zakresie budowania wizerunku, właścicielka Effective PR Paulina Gadomska-Dzięcioł. Agencja Effective PR specjalizuje sie w strategicznej komunikacji marketingowej dla firm osób i instytucji, ze szczególnym uwzględnieniem branży budowlanej i wnętrzarskiej, rynku nieruchomości, architektów, motoryzacji czy usług prawniczych. Firma jest inicjatorem kampanii edukacyjnej "Energooszczędność w moim domu", prowadzi blog prdlabudownictwa.pl.

Informacje praktyczne:

Szkolenie "Autoprezentacja i wystąpienia publiczne" - 21 kwietnia 2017 r. godzina 11.00.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia: kontakt@effectivepr.pl, tel. (22) 822 07 52.

Miejsce: Building Solutions, Ptak Warsaw Expo al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Bezpłatny dojazd autobusem z Dworca Centralnego. Więcej informacji: http://building-solutions.pl. Wstęp wolny.

 

Źródło: www.effectivepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »