Moda » Odzież

AUTUMN ALERTS! Najmodniejsze torebki tej jesieni według Sabriny Pilewicz

AUTUMN ALERTS!  Najmodniejsze torebki tej jesieni według  Sabriny Pilewicz
Zobacz więcej zdjęć »
W sezonie FW 2018/19 ponadczasowość łączy się w parę z awangardowym zacięciem tworząc torebki, które podkręcą jesienny look.

Obok kultowych odcieni czerni i bieli, na nowo olśniewających elegancją i uniwersalizmem zobaczymy śmiałe kolory i formy, które będą prowokować i zachwycać na każdym kroku.

Jesienne propozycje od Sabriny Pilewicz to mix najgorętszych trendów ze świata cuture - klasycznych city- bags,  miniaturek, przywodzących na myśl biżuterię, „woreczków”, które w tym sezonie nosimy w ręku, jak również niezawodnych plecaków, idealnych podczas jesiennych spacerów. Klasyczne formy zostały przełamane beztroską przerysowanych krojów i kolorów, które wysuną się na pierwszy plan dopełniając i nadając charakteru.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Platinium Cast
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »