Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

AVA ROSACEA REPAIR ŁAGODZĄCA PIANKA DO MYCIA TWARZY- QLTOWYM KOSMETYKIEM 2018

AVA ROSACEA REPAIR ŁAGODZĄCA PIANKA DO MYCIA TWARZY- QLTOWYM KOSMETYKIEM 2018
Zobacz więcej zdjęć »
Laboratorium Kosmetyczne AVA ma powody do dumy! Kolejny kosmetyk z bogatego portfolio polskiej marki otrzymał prestiżową nagrodę branżową przyznawaną przez Magazyn Kosmetyki.

Łagodząca pianka do mycia twarzy z serii ROSACEA REPAIR została wyróżniona spośród kilku tysięcy kosmetyków i doceniona przez profesjonale jury, które nadało jej tytuł Qltowego Kosmetyku 2018 roku!

 

Coroczny konkurs branżowego miesięcznika wydawnictwa Media Direct jest ogromnym wyróżnieniem dla nowości kosmetycznych, które oceniane są w ponad 40 kategoriach. W tym roku producenci, dystrybutorzy i importerzy przedstawili rekordową liczbę blisko 600 zgłoszeń, a profesjonale jury w składzie m.in. z dermatologiem Barbarą Walkiewicz- Cyrańską, wizażystką Anną Orłowską, dziennikarką i prezenterką pogody- Dorotą Gardias i aktorką Barbarą  Kurdej- Szatan,  oceniało aż kilka tysięcy produktów, spośród których wybrano najlepszych. W gronie wyróżnionych kosmetyków znalazło się Laboratorium Kosmetyczne AVA, którego Łagodząca pianka do mycia twarzy Rosacea Repair zdobyła nagrodę Qltowy Kosmetyk 2018 w kategorii Twarz- oczyszczanie. Ponadto, w tegorocznym konkursie nominacje do nagród otrzymał także inny kosmetyk z portfolio marki- AKTYWATOR MŁODOŚCI POD OCZY Zaawansowany Lifting w kategorii Pielęgnacja okolic oczu.

 

Tegoroczna Gala Qltowy Kosmetyk 2018 odbyła się 18 czerwca w eleganckich wnętrzach Villi Foksal. Wydarzenie to nie mogło ominąć również Laboratorium Kosmetycznego AVA. Nagrodę z rąk prezes Wydawnictwa Media Direct, Beaty Farmus, odbierała sama Pani Prezes Laboratorium Kosmetycznego AVA – Larysa Dysput – Goławska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 116998 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )