Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Avenida Lounge na weekendowy chill

Avenida Lounge na weekendowy chill
Zobacz więcej zdjęć »
Planszówki, zajęcia sensoryczne dla dzieci, konkursy z nagrodami, fontanna z czekoladą, a nawet prosecco van…

Wszystko to przy dźwiękach odprężającej muzyki. Brzmi zachęcająco? Tak właśnie prezentują się plany na nadchodzący weekend w poznańskim centrum handlowym. A to tylko początek otwierający Avenidę Lounge, czyli strefę pełną chillu.

Po zakupowym szaleństwie pora na relaks. Wypoczywać można na wiele sposobów, a otwarcie nowej strefy relaksu Avenida Lounge w dniach 14-15 grudnia umożliwia spróbowanie wielu z nich. Rozwijające warsztaty sensoryczne dla dzieci oraz gry w planszówki są nie tylko kreatywnym, ale także kształcącym sposobem spędzenia wolnego czasu. Mówi się, że dzieci najlepiej bawią się wtedy, kiedy mogą się bezkarnie ubrudzić. W trakcie warsztatów „Get dirty” najmłodsi przekonają się o tym na własnej skórze, spełniając swoje szalone marzenia. Podczas otwarcia będzie przeprowadzona także akcja „Przynieś plastikową butelkę, odbierz torbę”. Przygotowano aż 1000 ekotoreb i ekoplecaków – aby dostać stać się posiadaczem jednego z nich, należy przynieść plastikową butelkę i wrzucić ją do maszyny vendingowej. To korzyść dla każdego, a zwłaszcza dla naszej planety.

Chcemy, aby Avenida była miejscem, gdzie przychodzi się nie tylko na zakupy, ale także miło spędzić czas z bliskimi i zrelaksować. Mamy nadzieję, że otwarcie Avenida Lounge będzie ku temu wspaniałą okazją. W trakcie inauguracyjnego weekendu co godzinę zostanie przeprowadzony konkurs, w którym będzie można wygrać karty podarunkowe do naszego Centrum.  Łącznie przygotowaliśmy 60 kart, z czego każda o wartości 50 zł, szanse są więc spore! – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor CH Avenida.

Dobra zabawa najlepiej smakuje w towarzystwie odpowiedniego poczęstunku i szklanki orzeźwiającego soku lub lampki prosecco. Zwłaszcza jeśli o dystrybucję popularnego napoju z bąbelkami zadba klimatyczny Prosecco Van, a łakocie zapewni fontanna z czekoladą.

Avenida Lounge to nowa strefa relaksu w CH Avenida, a jej otwarcie planowane jest na 14 i 15 grudnia. Dla odwiedzających przygotowano: warsztaty sensoryczne dla dzieci „Get dirty” (w godzinach 10:30-19:30), strefę gier planszowych (12:00-21:00), prosecco van i fontannę z czekoladą, konkursy z nagrodami oraz relaksującą muzykę. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a atrakcje będą czekały na odwiedzających na poziomach +1 i +2.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »