Moda » Odzież

Avenida Poznań dla zakochanych… w kratce

Avenida Poznań dla zakochanych… w kratce
Zobacz więcej zdjęć »
W tym sezonie na wybiegach i w nowych kolekcjach króluje kratka.

Podążając za aktualnymi trendami, w dniach 8-13 października Avenida Poznań przygotowała niespodziankę dla wszystkich, którzy kochają najmodniejszy w tym sezonie akcent i chcą znaleźć inspiracje do jesiennych stylizacji.

Każdej zmianie pory roku towarzyszy wymiana garderoby na tę, która sprawdzi się w nowym sezonie. Od początku roku podkreślamy wiodące trendy w modzie – wiosną były to kwiaty, latem kolorowe torebki, a jesienią przyszedł czas na kratkę. Wybór jest nieprzypadkowy, bo motyw ten można znaleźć zarówno na wybiegach, jak i w kolekcjach wielu salonów na terenie naszego Centrum – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań. Dla wszystkich, którzy podążają za trendami poznańskie centrum handlowe przygotowało niespodziankę.

Każdy, kto w dniach 8-13 października kupi w Avenidzie ubrania, obuwie lub dodatki z motywem kratki za min. 100 złotych, może odebrać kartę podarunkową o wartości 75 złotych na kolejne zakupy. Aby to zrobić, wystarczy w dniach trwania akcji w godz. 14:00-16:00 lub 18:00-20:00 zgłosić się z dowodem zakupu do Punktu Obsługi Akcji Promocyjnej znajdującego się przy fontannie na I piętrze.

Akcja „Kochamy kratkę” odbywa się w dniach 8-13 października w Avenidzie Poznań. Szczegóły akcji znajdują się w regulaminie, który dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji Promocyjnej na I piętrze CH Avenida (przy fontannie).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »