Rozrywka i wypoczynek » Sport

Avenida Poznań na sportowo

Pięć specjalnie zaaranżowanych stref, kilkanaście sportowych atrakcji i jeszcze więcej emocji! 23-24 czerwca to termin, który powinien zarezerwować sobie każdy miłośnik sportu.

Footballowy freestyle, trial rowerowy, speed-ball, strefa piłkarska w wirtualnej odsłonie, a do tego wyprzedaże sięgające – 70% to tylko część niespodzianek, które Avenida Poznań przygotowała na nadchodzący weekend.


 Pasjonatom futbolu nie trzeba przypominać, że właśnie trwa najbardziej wyczekiwana sportowa impreza, podczas której reprezentacje z całego świata walczą o tytuł tej najlepszej. Nie lada gratka w równie sportowym stylu szykuje się także dla osób, które w najbliższy weekend odwiedzą poznańskie Centrum – ducha sportowej rywalizacji będzie można poczuć w Avenidzie, bo to właśnie tam szykuje się wielkie sportowe show! Na terenie Centrum pojawi się pięć stref, w ramach których zostaną zaproponowane liczne atrakcje zachęcające do aktywności fizycznej w najrozmaitszym wymiarze. Co więcej, gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Mistrzowie różnych dyscyplin sportowych: Dawid Krzyżowski, Piotr Bielak, Zbigniew Bizoń, Laura Lach
i Alicja Malik. W ramach akcji „Obniżamy ceny, podnosimy formę!” przygotowaliśmy szereg sportowych niespodzianek. Pojawią się i taneczne pokazy mody i choćby street workout czy mecze speed-ball. Na terenie naszego Centrum zostanie zaaranżowana specjalna przestrzeń, z której będą mogli skorzystać zarówno młodsi, jak i starsi entuzjaści aktywności fizycznej. Dla wszystkich przygotowaliśmy Rolkowisko, czyli warsztaty jazdy na rolkach, a do tego serwis sprzętu czy też doradztwo instruktorów. Serdecznie zapraszamy wszystkich na weekendową rozgrzewkę do naszego Centrum – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

W ramach eventu pojawi się pięć stref: Scena – Strefa Pokazów (footballowy freestyle, trial rowerowy, taneczne pokazy mody i pokazowe mecze speed ball), Parkour & Street Workout (flowpark, pokazy street workout i animacja dla publiczności), Speedballing, Strefa Piłkarska (m.in. strefa gry w piłkarzyki) i Rolkowisko (warsztaty jazdy na rolkach, serwis sprzętu i porady instruktorskie, a także gry i zabawy oraz  zajęcia Freeskate). Avenida zapewni również nowoczesną, wirtualną przestrzeń za sprawą strefy bramkarskiej VR, okularów VR czy specjalnie zaprojektowanych telewizorów. Oprócz atrakcji sportowych, będzie można oddać się zakupowemu szaleństwu, bo wyprzedaże sięgną aż -70%! 


Goście specjalni wydarzenia:


·         Dawid Krzyżowski (23.06), Dawid Pajor (24.06) – akrobatyczny freestyle z piłką nożną
·         Piotr Bielak (23.06) – ekstremalne pokazy tricków rowerowych
·         Zbigniew Bizoń, Laura Lach, Alicja Malik (23-24.06) – egzotyczna dyscyplina sportu speed-ball


Akcja „Obniżamy ceny, podnosimy formę” odbędzie się w dniach 23-24 czerwca w godz. 13:00-18:00. W czasie jej trwania, dzięki marce 4Faces do dyspozycji Klientów będzie dietetyk, który udzieli bezpłatnych porad oraz darmowej analizy składu ciała.
 

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Korpak
Dyrektor Centrum Handlowego Avenida Poznań
ECE Projektmanagement Polska
e-mail: katarzyna.korpak@ece.com

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »