Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Avenida Poznań w trosce o zdrowie

Avenida po raz kolejny zadba o zdrowie mieszkańców Poznania i okolic.

Tym razem w ramach akcji „Skonsultuj z Farmaceutą – nadciśnienie”. Każdy, kto 23 marca odwiedzi poznańskie Centrum będzie mógł wykonać bezpłatne badania profilaktyczne i skorzystać z konsultacji specjalistów. 

Wizytę u lekarza planujemy dopiero, gdy zauważamy niepokojące objawy lub zmiany w naszym organizmie. Długie kolejki i brak wolnych terminów sprawiają, że konsultacje
z lekarzem odkładamy w czasie. Dlatego 23 marca w godz. 10:00-19:00 w Avendzie studenci kierunków medycznych będą bezpłatnie przeprowadzać badania profilaktyczne
i udzielać konsultacji specjalistycznych. 

To już kolejna akcja społeczna, w którą nasze Centrum jest zaangażowane. Tym razem wspólnie ze studentami kierunków medycznych staramy się zwiększyć świadomość społeczeństwa w zakresie opieki, prewencji i edukacji na temat chorób, z którymi zmaga się coraz więcej ludzi – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Wszyscy chętni, którzy odwiedzą poznańskie Centrum w dniu wydarzenia, będą mogli bezpłatnie zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi, stężenie glukozy we krwi, wykonać analizę składu ciała oraz zasięgnąć porad dietetycznych. 

Dodatkowo w czasie akcji osoby pełnoletnie będą mogły dołączyć do bazy dawców szpiku Fundacji DKMS. W trakcie wydarzenie nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych – w specjalnej strefie dzieci będą mogły m.in. zrobić swoją własną maść.

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji - oddział Poznań we współpracy z Studenckim Kołem Naukowym Dietetyki Klinicznej działającym przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i Fundacją DKMS.

Akcja „Skonsultuj z Farmaceutą – nadciśnienie”  w Avenidzie Poznań odbędzie się 23 marca w godz. 10:00-19:00 na poziomie I (przed salonem Pull&Bear). Udział w badaniach i konsultacjach jest bezpłatny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »