Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Avenida Poznań wspiera Międzynarodowy Dzień Wcześniaka

Terapeuci uważają, że kolor fioletowy ma moc wyciszenia, ukojenia i łagodzenia stresu. Mówi się również, że jest to barwa osób wrażliwych i wyjątkowych.

17 listopada, czyli w dniu Międzynarodowego Dnia Wcześniaka Avenida Poznań zaświeci na fioletowo, solidaryzując się z Małymi Wielkimi Wojownikami. Akcja organizowana przez Fundację Laboratorium Marzeń odbywa się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Walka z rakiem piersi kojarzona jest z kolorem różowym, a niebieski symbolizuje solidarność z autyzmem. Barwa fioletowa natomiast została uznana kolorem dzieci przedwcześnie urodzonych. Właśnie z myślą o nich 17 listopada, czyli w Międzynarodowy Dzień Wcześniaka Avenida Poznań przyłączy się do obchodów święta i zaświeci na fioletowo, przyczyniając się do rozświetlenia Poznania w ramach solidarności z najmłodszymi. 

Światowy Dzień Wcześniaka to doskonała okazja, aby podnieść świadomość społeczeństwa zwracając uwagę na potrzeby i problemy dzieci przedwcześnie urodzonych. Dlatego chętnie włączamy się w obchody święta wcześniaków, które już po raz drugi w naszym województwie inicjuje Fundacja Laboratorium Marzeń – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Areta Szpura, 22 maja, godz. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »