Firma » Biznes

Avenida z największym w Polsce salonem Medicine

Avenida z największym w Polsce salonem Medicine
Zobacz więcej zdjęć »
W Avenidzie Poznań otwarto po przebudowie salon Medicine.

Butik zwiększył powierzchnię z 384 mkw. do 573 mkw., stając się tym samym największym sklepem rodzimej marki w Polsce.

Bardzo się cieszymy, że to właśnie w Avenidzie otwarto największy salon Medicine w Polsce. Będąc centrum handlowym dostępnym zarówno dla mieszkańców Poznania czy regionu, jak i turystów, Avenida ma bardzo duży potencjał. To właśnie dlatego obecni tu najemcy modernizują przestrzenie, a nowe marki chętnie rozważają otwarcie swoich lokali – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

Medicine to polska marka obecna na rynku od 2013 roku, posiadająca bogatą sieć sklepów nie tylko w kraju, ale i w całej Europie. Nowo otwarty salon Medicine w Avenidzie został zbudowany zgodnie z najnowszym konceptem marki. Dostępny jest w nim nie tylko asortyment damski, ale także męski. Wyróżnikiem marki na polskim rynku jest wprowadzenie serii ubranek dla piesków, mającej wymiar charytatywny. Limitowane kolekcje często powstają przy współpracy z utalentowanymi młodymi polskimi grafikami, dzięki czemu charakteryzują się ciekawym wzornictwem.

Salon w Avenidzie jest drugim sklepem marki w Poznaniu i największym
w Polsce. Znajduje się na poziomie +1.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »