Technologie » Komputery

AVerMedia: streamuj ze smartfona

AVerMedia: streamuj ze smartfona
Zobacz więcej zdjęć »
Nie wszyscy wiedzą, że narzędzia streamujące można wykorzystać nie tylko do przechwytywania obrazu z komputera czy konsoli, ale także z innych urządzeń jak tablety czy smartfony. Jednym z takich sprzętów jest AVerMedia Live Gamer Extreme.

Urządzenia przechwytujące obraz zyskują coraz większą popularność, dzięki popularności takich portali jak Twitch czy Youtube. Coraz więcej osób chce zostać sławnym streamerem, wykorzystując przeznaczony do tego sprzęt. Najczęściej streamowany jest obraz z komputerów lub konsol. A co z smartfonami?

Z nich także można przechwytywać obraz i umieszczać go na odpowiednich kanałach. Nie jest to zbyt trudne – wystarczy dokupić adapter MHL, który umożliwi podłączenie tabletu czy smartfona do AVerMedii i dzielenie się rozgrywką. Takie rozwiązanie obecnie może wydawać się jeszcze mało użyteczne, ale w związku z ciągłym rozwojem rynku gier na urządzenia mobilne, z pewnością warte jest uwagi. 

Jednym z tego typu rozwiązań jest AVerMedia Live Gamer Extreme. Warto jednak zauważyć, że  obsługuje ona tylko określone rozdzielczości: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »