Firma » Biznes

Awans w SEGRO Poland

SEGRO, wiodący deweloper i zarządca nowoczesnej powierzchni biznesowej w Europie, ma przyjemność ogłosić nominację Joanny Janiszewskiej na stanowisko Dyrektora Regionalnego SEGRO w regionie śląskim. Nową funkcję Joanna Janiszewska objęła z dniem 1 czerwca 2012 r.

Magdalena Szulc, Business Unit Director SEGRO Central Europe, skomentowała nominację:
„W ciągu naszej kilkuletniej współpracy Joanna dała się poznać jako wysokiej klasy specjalista o bogatym doświadczeniu. Uważam, że ten awans jest w pełni zasłużony. Jestem przekonana, że jako Dyrektor Regionu w pełni wykorzysta swój potencjał i będzie mogła dalej rozwijać swoje umiejętności biznesowe”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Joanna Janiszewska pracuje w SEGRO Poland od pięciu lat. Na obejmowanym właśnie stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie strategii rozwoju Grupy, opracowanie planu dla regionu i zarządzanie portfelem projektów. Celem nowego dyrektora jest dalszy rozwój i umocnienie pozycji rynkowej SEGRO jako jednego z najważniejszych w Polsce deweloperów powierzchni komercyjnych.

 

Przez ostatnie lata Joanna Janiszewska pełniła funkcję Leasing Managera, będąc odpowiedzialną
za komercjalizację obiektów magazynowych i produkcyjnych SEGRO na Górnym i Dolnym Śląsku.
Aktywnie uczestniczyła w budowie i rozwoju zasobów firmy w regionie, liczących obecnie ponad 180 tys. m2 powierzchni oddanej do użytkowania i przekazanej pod działalność klientów z różnych branż. Nowa dyrektor SEGRO z rynkiem nieruchomości związana jest od ponad dziewięciu lat, poprzednio pracowała dla brytyjskiej firmy doradczej Donaldsons (obecnie DTZ).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Piotrowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »