Motoryzacja » Moto Serwis

Awaryjne odpalanie samochodu

Chciałem przedstawić proces awaryjnego odpalania samochody w sytuacji której akumulator jest rozładowany. Jakie kroki należy podjąć żeby zrobić to dobrze.


Samochód oprócz wielu korzyści może również być przyczyną problemów, często zdarza się że akumulator spłata nam figla i wtedy warto w swoim telefonie posiadać numer telefonu do załogi Firmy Motofrancuzy 728 280 270.
Zajmujemy się codziennie akumulatorami dlatego wiemy co zrobić żeby problemu z nim nie było, tutaj ważna jest profilaktyka. Zdarzają się sytuacje że samochód nie odpalił i jest potrzeba awaryjnego odpalenia samochodu,oczywiście Firma Motofrancuzy
 taką usługę awaryjne odpalanie samochodu wykonuje wystarczy skontaktować się z nami i natychmiast podejmujemy działania awaryjnego odpalania samochodu. Dlaczego akumulator nie dostarczył energii i samochód nie odpalił, jak zawsze możliwości jest kilka

-akumulator jest rozładowany (różne czynniki: włączone światła, pobór prądu powyżej normy)

-zużycie akumulatora

-w akumulatorach na gwarancji może ujawnić się wada fabryczna zwarcie,przerwa.

Po to właśnie jesteśmy żeby w potrzebie awaryjnie odpalić samochód Jeżeli dokonamy już awaryjnego odpalenia samochodu, po przybyciu na miejsce warto taki akumulator podłączyć pod prostownik i go naładować, to da nam pewność że akumulator jest w pełni sprawny.
W przeciwnym razie po pewnym czasie znowu będziemy mieli akumulator rozładowany po chwilowym wzbudzeniu i znowu będzie potrzeba awaryjne odpalanie samochodu. Odpalamy sprzętem najwyższej klasy i niestraszne nam głębokie rozładowania jak 1-2V z takimi napięciami spotykamy się każdego dnia w naszej pracy. Awaryjne odpalanie samochodu wykonujemy przez cały rok w różnych godzinach i warunkach atmosterycznych, odpalamy samochody osobowe,ciężarowe, maszyny budowlane  po przybyciu na miejsce nasz technik ocenia stan  akumulatora i podejmuję odpowiednie działania zmierzające do prawidłowego awaryjneg odpalania samochodu.
Po wykonanej usłudze awaryjne odpalanie samochodu zawsze sprawdzamy napięcie ładowania w samochodzie jest to ważne ponieważ może się okazać że mamy awarię alternatora i nie ma prawidłowego ładowania w samochodzie które powinno wynosić od 14V-14,4V.
Awaryjne odpalanie samochodu najlepiej zostawić profesjonalistą takim jacy pracują w Firmie Motofrancuzy ponieważ zdarzają się sytuacje które powodują iż nie powinno się awaryjnie odpalać samochód może to skutkować usterką.
Większość zgłoszeń podejmowanych przez nasz zespół kwalifikuję się do awaryjnego odpalenia samochodu ważnym punktem jest rozmowa konsultanta Firmy Motofrancuzy w trakcie zgłoszenia to na tym etapie weryfikujemy czy należy wykonać usługę awaryjne odpalenie samochodu.
 Usługa którą wykonujemy awaryjne odpalanie samochodu tylko z pozoru jest prosta a jest to szereg czynności które należy zrobić żeby wykonać to dobrze.
Zdarza się po przybyciu do Klienta na miejsce że akumulator jest już zużyty i awaryjne odpalenie samochodu jest tylko środkiem doraźnym i tak trzeba zakupić nowy akumulator na takie sytuacje też jesteśmy przygotowani i posiadamy ze sobą nowe akumulatory.
 Wszystko zawsze jest konsultowane i poprzez nasze narzędzia diagnostyczne pokazywane co do stanu technicznego akumulatorów starego jak i nowego wszystko omawiając co z czego wynika.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

motofrancuzy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »