Firma » Biznes

AXI IMMO obchodzi 3. rocznicę działalności

AXI IMMO – ekspert w dziedzinie nieruchomości komercyjnych świętuje trzecie urodziny. W ciągu zaledwie 3 lat działalności firma doradzała kilkudziesięciu klientom i pośredniczyła w wynajmie blisko 400 tys. mkw. powierzchni komercyjnej.

AXI IMMO – ekspert w dziedzinie nieruchomości komercyjnych świętuje trzecie urodziny. W ciągu zaledwie 3 lat działalności firma doradzała kilkudziesięciu klientom i pośredniczyła w wynajmie blisko 400 tys. mkw. powierzchni komercyjnej. AXI IMMO jest jedną z nielicznych na polskim rynku firm doradczych w sektorze nieruchomości komercyjnych, posiadającą wyłącznie polski kapitał.

AXI IMMO rozpoczęło działalność w kwietniu 2009 roku. Pierwszymi klientami firmy byli przedstawiciele branży logistycznej i magazynowej. Początkowo AXI IMMO tworzyło kilka osób od lat związanych z branżą nieruchomości komercyjnych, jednak z każdym rokiem firma powiększała swój zespół. Obecnie AXI IMMO zatrudnia ponad 20 doradców specjalizujących się w sektorach industrial, retail i office.
 
Z roku na rok firma wzmacniała swoją pozycję rynkową. Szczególnie udany był poprzedni rok, w którym AXI IMMO wynajęło ponad 170 tys. mkw. powierzchni komercyjnej. Na początku 2011 firma wprowadziła nową nazwę i identyfikację wizualną, co było uwieńczeniem procesu budowania struktury
firmy i rozpoczęciem etapu umacniania pozycji rynkowej.

„Wystartowaliśmy w kwietniu 2009 roku. Początkowo doradzaliśmy głównie firmom z sektora magazynowo-logistycznego, jednak dość szybko wybrani klienci sygnalizowali nam zapotrzebowanie na usługi również w pozostałych sektorach nieruchomości komercyjnych. W efekcie firma powiększyła się o dwa ważne działy – retail i office. Niestandardowe podejście do klienta i rozpatrywanie każdego projektu indywidualnie, z pominięciem standardowych schematów, zaowocowały rozwojem firmy i współpracą ze stale powiększającym się gronem klientów” – wspomina Renata Osiecka, Dyrektor Zarządzająca AXI IMMO.

W ciągu 3 lat wśród klientów AXI IMMO znalazły się m.in. firmy: Oriflame, ID Logistics, ABB, Eurocash, VAN Cargo, Kolporter, Ruch, JAS-FBG, Dachser i inne.

AXI IMMO ma na swoim koncie liczne sukcesy, czego potwierdzeniem są m.in.: pośrednictwo w jednej z największych transakcji najmu powierzchni magazynowej na rynku w 2011 r. dla firmy ID Logistics oraz transakcja sprzedaży 9 ha działki pod inwestycję centrum kurierskiego w Strykowie, w której AXI IMMO reprezentowało AIG Lincoln. Firma zdobyła także wyróżnienie w rankingu Top 10 CEE Real Estate Agencies 2011 w Polsce, przygotowanym przez branżowy magazyn CiJ Journal: 5. miejsce w rankingu ogólnym i pierwsze wśród agencji z polskim kapitałem.

W najbliższym czasie kierunek działań firmy pozostanie bez zmian. AXI IMMO będzie kontynuować dynamiczny rozwój poprzez skuteczne doradztwo dla obecnych i przyszłych klientów w każdym sektorze działalności. Firma oferuje kompleksowe usługi dla wszystkich rodzajów klientów, tj. firm międzynarodowych, lokalnych, czy indywidualnych inwestorów. Rozwiązania proponowane przez AXI IMMO zawsze dopasowane są do potrzeb konkretnych klientów.

Zakres usług AXI IMMO
AXI IMMO świadczy kompleksowe usługi doradcze w kluczowych sektorach nieruchomości komercyjnych. Zakres działalności firmy obejmuje: doradztwo i pośrednictwo w zakresie poszukiwania powierzchni, przygotowanie projektów pod inwestycje, sprzedaż i zakup gruntów, reprezentowanie najemcy w zakresie najmu, koordynację procesu negocjacji oraz renegocjacji umów, audyt i doradztwo techniczne oraz project management, w tym planowanie budżetu, due dilligence, projekt i zarządzanie inwestycją.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Więcej informacji o AXI IMMO można znaleźć na www.axiimmo.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agata

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »