Technologie » Telekomunikacja

Axis Roadshow 2019 Nowe wydarzenie B2B dla branży zabezpieczeń

„Stwórz z nami nowy wymiar bezpieczeństwa” – tym hasłem Axis Communications zaprasza swoich partnerów biznesowych do udziału w pierwszym w Polsce technologicznym spotkaniu.

Axis w 2019 roku wprowadza na polski rynek wiele nowych i ciekawych rozwiązań – od kamer kopułkowych i bardzo trwałych kamer PTZ, przez technologię rozpoznawania tablic rejestracyjnych (LPR) po zaawansowany system zarządzania materiałem wizyjnym Axis Camera Station. Wartością dodaną oferty Axis jest nie tylko jakość produktu, ale też profesjonalna sieć dystrybucji i integratorów, gwarantująca stały kontakt i odpowiednią opiekę nad użytkownikiem końcowym.

Chcąc umacniać i rozwijać tę sieć, szwedzka firma we współpracy z ADI Global Distribution i Arpol zainicjuje w Polsce – wzorem innych kluczowych rynków – specjalny projekt networkingowy pod nazwą Axis Roadshow. Spotkania mają na celu zintegrowanie już funkcjonujących partnerów, a także zachęcenie do współpracy nowych, poprzez prezentację zarówno nowej oferty i innowacyjności firmy, ale też jej zaangażowanie w budowanie trwałych relacji biznesowych. Roadshow będzie jednocześnie okazją do uczestnictwa w szkoleniach, a także praktycznych testach wybranych rozwiązań.

W ramach edycji 2019 spotkania odbędą się we Wrocławiu (17 kwietnia), Gdańsku (14 maja) i Poznaniu (16 maja). W programie znajdą się takie tematy jak: 

§  prosty i skuteczny system zarządzania materiałem wizyjnym – zalety oprogramowania Axis Camera Station, współpraca z nowymi rejestratorami, narzędzia Axis dla projektantów systemów,

§  rozpoznawanie tablic rejestracyjnych,

§  skuteczna ochrona obwodowa,

§  technologia radarowa.

Z kolei na planowanych warsztatach, poświęconych m.in. tworzeniu szytych na miarę rozwiązań
w oparciu o narzędzia Axis, uczestnicy poznają i przetestują funkcjonalność i elastyczność systemów:

§  Licence Plate Recognition (LPR),

§  Kontroli dostępu,

§  IP audio,

§  PTZ w połączeniu z protokołem Z Wave Camera (AXIS M5065),

§  ACS (Axis Camera Station - platforma do zarządzania dozorem wizyjnym).

Warto dodać, że każdemu z wydarzeń towarzyszyć będzie specjalna loteria z ciekawymi nagrodami dla partnerów obecnych na wszystkich sesjach spotkania.

Szczegółowa agenda oraz formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem:

https://www.eventbrite.com/e/axis-roadshow-2019-tickets-55405550493

Kontakt:

Marek Pavlica, Regional Communications Specialist Eastern Europe, Axis Communications

Telefon: + 42 0 734 319 237, E-mail: marek.pavlica@axis.com

Irmina Dzyr-Rainka, Senior Account Manager, PRIMUM Public Relations

Telefon:+ 48 22 728 313 510, E-mail: i.dzyr-rainka@primum.pl

 

Informacje o Axis Communications Axis oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń, które umożliwiają kształtowanie inteligentniejszego i bezpieczniejszego świata. Jako światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, Axis wyznacza kierunki rozwoju branży przez nieustanne wprowadzanie nowatorskich produktów sieciowych opartych na otwartych platformach oraz zapewnia klientom wartościowe rozwiązania za pośrednictwem globalnej sieci partnerów. Axis prowadzi długofalową współpracę z partnerami, dostarczając im wiedzę oraz przełomowe produkty sieciowe przeznaczone zarówno na istniejące, jak i nowe rynki.  Axis zatrudnia około 3143 dedykowanych pracowników w ponad 50 krajach świata, wspieranych przez sieć ponad  90 000 partnerów. Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com oraz na profilu https://www.facebook.com/AxisCommunicationsPolandRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

primum_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »