Firma » Biznes
AxTel na CeBIT 2014 w Indiach
Popularność marki AxTel w Indiach ciągle rośnie. Jesienna edycja targów CeBIT, w których uczestniczył AxTel, odbyła się w Bangalore, w dniach 12-14 listopada i zgromadziła ponad 300 wystawców. Udział w tym wydarzeniu był kolejnym krokiem producenta do umocnienia pozycji na indyjskim rynku.
Na swoim stoisku AxTel zaprezentował wiodące produkty, które zyskały już uznanie wśród kleintów, jak uniwersalne modele M2, PRO, czy ekskluzywną słuchawkę Elite HDvoice o najwyższej jakości dźwięku. Zwolennicy komunikacji zintegrowanej mogli przetestować na stosiku również rozwiązania zaprojektowane specjalnie dla Unified Communication.
Największe zainteresowanie wzbudzał najnowszy produkt AxTel – bezprzewodowa słuchawka, która swoją premierę będzie miała z początkiem 2015 roku. Nowa słuchawka AxTel będzie miała zasięg do 150 metrów i osiągnie czas rozmów do 10 godzin. Bezprzewodowy zestaw AxTel umożliwi rozmowę przez telefon stacjonarny, komórkowy, jak i połączenie z komputerem.
Nadesłał:
ITnews
|
Wiosenny oddech pełną piersią. Nowe oczyszczacze MOVA Stellar X10 Plus i Puris P10
Konflikt na Bliskim Wschodzie: konsekwencje dla rynków i makroekonomii
Zdetronizował własnego poprzednika. MOVA E20s Pro Plus – luksusowe funkcje w budżetowym wydaniu.
Sprawdzone sposoby na kuchnię, łazienkę i garderobę bez konieczności remontu
Kobiety zarządzające polskimi firmami częściej doceniają wykształcenie wyższe i rozwój kompetencji
Komentarze (0)