Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Badania w prezencie

Swoim najbliższym chcemy podarować wszystko, co najlepsze, nie tylko w Święta.

Jak wiemy, nie ma niczego cenniejszego, niż zdrowie. Dlatego w trosce o najbliższych, możemy sprezentować im dedykowany pakiet badań profilaktycznych. Pomysłowy prezent ucieszy obdarowanego, który lubi praktyczne podarunki.           


Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

DEDYKOWANY PREZENT

Coraz więcej osób nie ma czasu na to, by o siebie zadbać, więc to Ty zatroszcz się o zdrowie swoich bliskich. W Prywatnej Lecznicy Certus w Poznaniu możesz wybrać dedykowany pakiet badań. Oferta jest zróżnicowana ze względu na płeć, wiek, a także stan zdrowia pacjenta. Żeby sprawdzić ogólną kondycję organizmu, wystarczy wybrać pakiet Zdrowa Kobieta lub Zdrowy Mężczyzna. Badania są dopasowane do konkretnej grupy wiekowej oraz uwzględniają procesy zachodzące w organizmach zarówno kobiet, jak i mężczyzn.   

 

KTÓRY PAKIET WYBRAĆ?         

Jeśli znacie kondycję zdrowotną swoich bliskich, wówczas możecie sprezentować im pakiety badań w kierunku konkretnych dolegliwości. W poznańskim Certusie do wyboru macie ofertę skomponowaną pod kątem m.in. cukrzycy. To idealne prezent dla osób mających problemy z podwyższonym poziomem cukru we krwi. Dzięki badaniom kompleksowo sprawdzą stan swojego zdrowia w jeden dzień.  

Gdy Twoi bliscy skarżą się na podniesione ciśnienie krwi, to warto wybrać Pakiet Nadciśnienie. Błyskawiczna i profesjonalna opieka lekarska pozwoli uniknąć poważnych skutków tej podstępnej choroby.    

ZDROWY KROK W NOWY ROK

Często słyszymy, że nasi bliscy chcieliby wraz z nowym rokiem rzucić palenie lub zacząć uprawiać sport. To właśnie dla takich osób Certus przygotował specjalne pakiety medyczne. Jak wiadomo palenie szkodzi zdrowiu i prowadzi do bardzo poważnych chorób m.in. układu oddechowego i krążenia. Dzięki Pakietowi Palacza pacjent dowie się, jakie szkody w zdrowiu wyrządziło wieloletnie palenie papierosów. Zyska również wskazówki, jak zminimalizować negatywny wpływ nikotyny na organizm.

W przypadku, gdy bliska Tobie osoba rozpoczyna swoją przygodę ze sportem, podaruj jej Pakiet Sportowca. W Prywatnej Lecznicy Certus dowie się, jaka jest kondycja fizyczna organizmu. Przeszacowanie swoich umiejętności może być bolesnym i zniechęcającym początkiem sportowych zmagań.

Natomiast gdy osoba, której chcesz podarować prezent, jest narażona na działanie czynników stresogennych, związanych z pracą, to wykup jej badania w ramach Pakietu Zdrowy Menedżer dla mężczyzn lub Zdrowy Menedżer dla kobiet.  

 

Jak widzisz święta to doskonała okazja, aby zrobić zdrową niespodziankę swoim najbliższym. Warto zatem zastanowić się nad ich realnymi potrzebami. Pakiet badań medycznych to na pewno jeden z najbardziej użytecznych i przemyślanych podarunków.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nwoltman

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »