Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Badanie mammograficzne w Porcie Łódź

Badanie mammograficzne w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę, 17 marca, Port Łódź zaprasza wszystkie Panie do przeprowadzenia badania piersi metodą mammografii. Specjalny autobus, w którym będzie można skontrolować stan swojego zdrowia, pojawi się na parkingu Centrum w pobliżu stacji rowerów miejskich.

Działania profilaktyczne pozwalają uniknąć wielu chorób, a także w przypadku wykrycia nieprawidłowości - dają szansę na szybkie podjęcia leczenia oraz całkowite wyzdrowienie. Warto zatem skorzystać z możliwości badania, którą oferuje mammobus i przyjmujący w nim specjaliści.

W sobotę 17 marca w godzinach 10:00 – 17:00 na parkingu Portu Łódź (obok stacji rowerów miejskich) pojawi się mobilny punkt, w którym wszystkie Panie będą mogły wykonać mammografię. Badanie jest bezpłatne dla grupy refundacyjnej – kobiet w wieku od 50 do 69 lat. Pozostałe Panie, będą mogły zbadać się po dokonaniu opłaty w wysokości 80 zł.

Na mammografię nie ma wcześniejszych zapisów. O kolejności przyjmowania pacjentek decyduje godzina przyjścia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »