Firma » System prawny

BADANIE WYNAGRODZENIA PRAWNIKÓW I DORADCÓW PODATKOWYCH 2021

BADANIE WYNAGRODZENIA PRAWNIKÓW I DORADCÓW PODATKOWYCH 2021
Zobacz więcej zdjęć »
Firma doradcza GP EXECUTIVE rozpoczęła projekt „Badanie Wynagrodzeń Prawników 2021” dotyczący wynagrodzeń, benefitów i pracy zdalnej prawników oraz doradców podatkowych.

Od strony metodologicznej badanie zostało przygotowane przez zewnętrzną firmę, która będzie odpowiedzialna za statystyczne opracowanie wyników i ich interpretację. Zastosowano metodę CAWI, w której respondenci wypełniają anonimową ankietę w formie elektronicznej. Kluczowymi założeniami badania, które podnosi rzetelność uzyskanych w ankiecie odpowiedzi, jest dana respondentom gwarancja pełnej anonimowość oraz analiza wyników przez niezależny podmiot.

Badanie wychodzi naprzeciw potrzebom kancelarii prawnych, firm i organizacji zatrudniających w swoich szeregach absolwentów prawa. Jego celem jest bowiem zebranie informacji na temat zarobków, premii i dodatków, które oferowane są prawnikom oraz wygenerowanie rozpiętości wynagrodzeń dla wybranych stanowisk.” – komentuje Marek Heidrich, partner w firmie doradczej GP EXECUTIVE.

Wszelkie informacje na temat badania oraz ankieta znajdują się na stronie: www.wynagrodzeniaprawnikow.pl.

Partnerem projektu: „Badanie Wynagrodzeń Prawników 2021” jest Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw (PSPP)”Wyniki raportu, razem z wnioskami i komentarzami zostaną przedstawione w formie publikacji, oraz będą ogólnodostępne w formie elektronicznej.

Więcej informacji na temat projektu:

Marek Heidrich

Tel.: +48 698 905 065

E-mail: mheidrich@gpexecutive.com

GP EXECUTIVE to firma specjalizująca się w doradztwie personalnym oraz prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na wysokie stanowiska menadżerskie i specjalistyczne w przedsiębiorstwach o różnej wielkości i z różnych sektorów biznesu.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SPECTATOR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »