Rozrywka i wypoczynek » Sport

,,Bądź aktywny z VIVO! Krosno”

,,Bądź aktywny z VIVO! Krosno”
Zobacz więcej zdjęć »
VIVO! Krosno po raz kolejny rzuca sportowe wyzwanie rowerzystom. Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznej edycji, także w tym roku miłośnicy rowerów będą mogli wziąć udział w rowerowej rywalizacji. Akcja „Bądź aktywny z VIV! Krosno” odbędzie się w dniach 2-29 sierpnia.

VIVO! Krosno znów zachęca do uprawiania sportu i zdrowego stylu życia. Już 2 siepnia rusza II edycja akcji ,,Bądź aktywny z VIVO! Krosno”, popularyzująca jazdę na rowerze jako sposobu na poprawę kondycji fizycznej i stanu zdrowia. W ubiegłym roku w wyzwaniu wzięło udział ponad 500 osób, które przejechały łącznie ponad 81 tys. km, oszczędzając tym samym niemal 20,5 tys. kg CO2. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W rowerowej rywalizacji będzie mógł wziąć udział każdy, kto w dniach 2-29 sierpnia zarejestruje się w aplikacji Activy. Aplikacja jest dostępna na platformie Google Play oraz App Store. Wyzwanie jest podzielone na dwutygodniowe edycje – pierwsza odbędzie się w dniach 2-15 sierpnia, druga
w dniach 16-29 sierpnia.

Mechanizm akcji jest bardzo prosty. Uczestnicy wyzwania będą rywalizować ze sobą w jeździe na rowerze. Rywalizacja będzie się odbywać o dowolnej porze dnia i nocy. Za każdą zapisaną trasę o długości minimum 1,5 km zostaną przyznane punkty. Każdy przejechany kilometr wyzwania to 2 punkty. Dodatkowo za pierwsze 4 przejazdy w ciągu dnia uczestnik otrzyma bonusowe 10 pkt, a jeśli przejazd rozpocznie się lub zakończy przy Centrum Handlowym VIVO! Krosno, będzie to aż 30 pkt (możliwe do zdobycia tylko dwa razy dziennie). Aby punkty bonusowe zostały naliczone, między zakończeniem jednego przejazdu, a rozpoczęciem kolejnego musi nastąpić przynajmniej 30-minutowa przerwa.

Rywalizacja toczyć się będzie osobno w kategoriach: damskiej i męskiej. Aby punkty za przejazd zostały zaliczone, jazdę należy rozpocząć lub zakończyć w punkcie oddalonym nie więcej niż 50 km od VIVO! Krosno. Danego dnia uczestnik może wykonać maksymalnie 4 przejazdy.

Wyniki uczestników będą rejestrowane w aplikacji, a po każdym dwutygodniowym cyklu organizatorzy nagrodzą Kartami Podarunkowymi VIVO! aż 28 rowerzystów . Będą to Karty o wartości 100 zł (miejsca 1-5), 50 zł (osoby, które zajmą pozycje: 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50). Po zakończeniu obu etapów (jeden etap trwa 14 dni) organizatorzy wyróżnią najlepszych w Klasyfikacji Generalnej – trzy osoby w każdej z kategorii otrzymają odpowiednio Karty Podarunkowe o wartości 1 000zł, 500 zł oraz 300zł. Warunkiem pobrania wszystkich powyższych nagród jest zdobycie min. 150 punktów w jednym etapie.

Dodatkowo zgromadzone punkty, będzie można wymienić za pomocą aplikacji, na interesujące nagrody m.in.: smartwatch, plecaki, vouchery do kina Helios, karnety do klubu Xtreme Fitness Gyms, wejściówki na obiekty MOSiR Krosno: kompleks basenów Bursaki, korty tenisowe, park linowy czy siłownię. Dostępne będą także karnety na zajęcia Trenujemy Krosno, słoiki miodu z Pasieki VIVO! Krosno oraz wiele innych upominków ufundowanych przez partnerów wydarzenia.

Akcję wspierają: MOSiR Krosno, Kino Helios, Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów, Xtreme Fitness Gyms, Deichmann, Olimp Sport Nutrition, 4F, Rainbow, marka SMYK.

Szczegółowy regulamin akcji znajduje się na stronie www.vivo-krosno.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »