Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Bądź eko z Silesia City Center

Bądź eko z Silesia City Center
Zobacz więcej zdjęć »
O środowisko naturalne można troszczyć się nawet robiąc zakupy.

Przekonuje o tym Silesia City Center i już w dniach 26-28 stycznia organizuje akcję „Silesia eko”, w ramach której rozda klientom aż 1500 toreb wielokrotnego użytku. 

Inicjatywa „Silesia eko” to nasz kolejny krok w celu zwiększenia świadomości społeczeństwa, jak ważne jest dziś dbanie o środowisko i co konkretnie można zrobić, aby przyczynić się do poprawy jego stanu – nawet na zakupach – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center. Jak zdobyć ekologiczne torby?

W dniach 26, 27 oraz 28 stycznia 2018 r. wystarczy zrobić zakupy w największym centrum handlowym na Śląsku za minimum 100 złotych na jednym paragonie. Na pierwszych 500 klientów, którzy zgłoszą się do punktu zlokalizowanego na Placu Śląskim każdego dnia trwania akcji czekają bezpłatne torby wielokrotnego użytku. Łącznie do rozdania będzie aż 1500 toreb.

Warto przyłączyć się do inicjatywy i zrezygnować z toreb foliowych, których długi czas rozkładu negatywnie wpływa na środowisko naturalne – zachęca Iwona Mroczek.

Akcja „Silesia eko” to nie pierwsze proekologiczne działanie Silesia City Center. Największe centrum handlowe w regionie wykazało troskę o środowisko naturalne poprzez wdrożenie takich technologii jak bezpłatny parking dla rowerów, stację rowerów miejskich City by bike, a także stację ładowania samochodów elektrycznych.

Akcja „Silesia eko” odbędzie się w dniach 26-28 stycznia 2018 r. Ekologiczne torby będą czekać przez trzy dni na pierwszych 500 osób, które okażą paragon na 100 zł za zakupy z danego dnia w sklepach Silesia City Center. Punkt odbioru będzie zlokalizowany na Placu Śląskim. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »