Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Bądź fit na wiosnę i filtruj wodę!

Początek roku to czas postanowień i zmian. Większość z nas stara się zdrowo odżywiać i witać nowy sezon aktywnie oraz bez zbędnych kilogramów! W ramach przygotowań do wiosennej przemiany, Aqauphor oraz Teekanne przygotował dla swoich klientów specjalny zestaw.

Dzbanek filtrujący Jasper to nowoczesny filtr, którego design pasuje do każdego wystroju kuchni. Model ten dostępny jest w modnej palecie kolorów: tradycyjna biel, elegancki granat i energetyzująca limonka. Ergonomiczne kształty oraz niezawodny licznik użycia wkładu filtrującego sprawiają, że filtrowanie wody staje się przyjemnością. W zestawie znajduje się wydajny wkład Maxfor Mg2+, który nie tylko doskonale oczyszcza wodę z zanieczyszczeń, ale także nasyca ją jonami magnezu. Pudełko z dzbankiem zawiera również atrakcyjne upominki, idealne dla osób dbających o swoje zdrowie i nienaganną figurę: poradnik dietetyczny i opakowanie herbaty Teekanne Detox&Slim, która pozwoli utrzymać dobrą formę na nadchodzący sezon.

Na potrzeby promocji zostały przygotowane również specjalne ceny na wkłady do dzbanków. Maxfor 2+1, to wymienne wkłady filtrujące zawierające Aqualen – jako jedyne na rynku zapewniające czterostopniową filtrację wody. Oczyszczają ją z rdzy i innych zanieczyszczeń mechanicznych, a także usuwają z niej chlor, pestycydy, fenole i aż do 99% metali ciężkich. Wydajność  200 litrów wkładu uzależniona jest od jakości wody kranowej. Wymienny wkład do filtra Maxfor Mg2+ z magnezem, pozwala zachować odpowiednią zawartość magnezu w wysoce oczyszczonej wodzie.

Uniwersalne wkłady filtrujące Aquaphor Maxfor pasują m.in. do filtrów Brita Maxtra, Dafi Unimax, Laica bi-flux, BWT Gourmet, Anna Duomax oraz innych. Dzbanki filtrujące Aquaphor z wkładami Maxfor posiadają atest Polskiego Zakładu Higieny. Zdobyły również pierwsze miejsce w teście Stiftung Warentest.

Produkty Aquaphor dostępne są we wszystkich sklepach Biedronka, a informacje o nich znajdują się na stronie www.biedronka.pl/sklepy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KnowledgeHub Fund

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 113030 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )