Moda » Odzież

Bądź gotowy na chłodniejsze dni z Galerią Zaspa

Jesień w pełni. Dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze. Co może umilić nam ten czas? Aromatyczna herbata i pyszna kawa – i to zawsze gorąca. Wystarczy mieć przy sobie kubek termiczny, żeby cieszyć się rozgrzewającym napojem w dowolnym miejscu i czasie.

Teraz każdy ma szansę otrzymać taki w prezencie. Na sobotę Galeria Zaspa przygotowała dla swoich klientów specjalną akcję promocyjną.

Galeria Zaspa chcąc umilić klientom marudną jesienną pogodę przygotowała akcję „Bądź gotowy na chłodniejsze dni”. Dzięki niej każdy, kto w najbliższą sobotę przyjdzie do galerii będzie miał okazję zdobyć „zaspowy” kubek termiczny. To świetny upominek nie tylko na chłodne poranki, ale na każdy moment dnia – w pracy, w podróży, a nawet spędzany w domu, dzięki któremu ulubiony napój nie wystygnie zbyt szybko. Co trzeba zrobić, by go otrzymać?

Wystarczy w sobotę 23 października zrobić w galerii zakupy za min. 50 złotych, a paragon okazać hostessom czekającym w godz. 10:00-16:00 przy specjalnym stoisku. Jeśli rachunek będzie spełniał wymogi regulaminu (będzie na pełną kwotę min. 50 złotych, nie będzie zawierał wyrobów tytoniowych, alkoholu, lekarstw, potwierdzenia transakcji w kantorze lub z bankomatu) 200 pierwszych osób otrzyma prezent.

Uwaga - akcja trwać będzie do godz. 16:00 lub do wyczerpania zapasów. Regulamin i szczegóły akcji dostępne będą na stoisku promocyjnym, w dniu wydarzenia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »