Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Bądź piękna na Dzień Kobiet – bezpłatne zabiegi profilaktyczne

Bądź piękna na Dzień Kobiet – bezpłatne zabiegi profilaktyczne
Zobacz więcej zdjęć »
8 marca większość kobiet chce wyglądać szczególnie ładnie. Mając na uwadze piękno pań, już dwa dni wcześniej wybrane warszawskie gabinety stomatologiczne będą bezpłatnie wykonywać zabiegi dentystyczne upiększające uśmiech. W ich skład wchodzą usuniecie kamienia nazębnego, piaskowanie i fluoryzacja.

Gwarantem zdrowych, pięknych zębów jest przede wszystkim profilaktyka, dlatego co pół roku należy je kontrolować oraz wykonywać zabiegi higienizacyjne i wzmacniające uzębienie, takie jak skaling, piaskowanie i fluoryzacja. Skaling wykonuje się najczęściej przy pomocy ultradźwiękowych urządzeń stomatologicznych, które rozbijają kamień, nie uszkadzając tkanek zęba. Piaskowanie, polegające na aplikowaniu specjalnego proszku z cieniutkiej dyszy pod dużym ciśnieniem, likwiduje przebarwienia i osad nazębny. Oba zabiegi mogą dać efekt wybielenia zębów. Usunięcie nalotu z zębów, który na co dzień jest niewidoczny potrafi znacznie rozjaśnić uśmiech. Fluoryzacja natomiast wzmacnia zęby i, poprzez budowanie grubości szkliwa, ogranicza ryzyko próchnicy.

Z zabiegów będzie można skorzystać w czterech placówkach Prima-Dent w Warszawie: przy ulicy Grójeckiej 77, Króżańskiej 20, Targowej 33a, oraz Targowej 67/2. Wymagane są wcześniejsze zapisy do konkretnego gabinetu. Rejestracja rusza 4 marca. Zabiegi będą wykonywane 6 marca.

Powinniśmy dbać o swoje zęby, szczególnie, jeśli lubimy się uśmiechać. Regularne wizyty u dentysty nie tylko ustrzegą nas od próchnicy, ale również znacząco poprawią biel zębów. Warto podkreślić, że uśmiech jest jedną z pierwszych rzeczy, na które zwraca się uwagę przy poznawaniu nowej osoby, dlatego powinien być nie tylko szczery, ale także zdrowy i piękny. A płeć piękna zawsze powinna błyszczeć olśniewającym uśmiechem, którego życzę na co dzień wszystkim kobietom z okazji 8 marca   – mówi lek. dent. Przemysław Uliasz, kierownik kliniki NZOZ Prima-Dent.

Adresy i numery telefonów gabinetów:

Prima-Dent ul. Grójecka 77
tel.: 22 822 28 89

Prima-Dent ul. Króżańska 20
tel.: 22 849 99 92
tel.:  22 849 53 67

Prima-Dent ul. Targowa 33a
tel.: 22 618 93 60
tel.: 22 618 95 60

Prima-Dent ul. Targowa 67/2
tel.: 22 619 76 16
tel.: 22 618 31 30Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

aadrian

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »