Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bądź piękna na Dzień Matki z Galerią Bemowo

Bądź piękna na Dzień Matki z Galerią Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 26 maja w godzinach 11.00-19.00 Galeria Bemowo zaprasza na Dzień Matki pełen mody i urody. Tego dnia każda klientka będzie mogła zapoznać się z najnowszymi trendami modowymi oraz zasięgnąć konsultacji urodowych.

Dzień Matki to jeden z najbardziej magicznych dni w roku. Tego dnia wszystkie oczy zwrócone są w stronę najważniejszych kobiet na świecie – mam. W sobotę 26 maja w godzinach 11.00-19.00 na każdą klientkę, która odwiedzi Galerię Bemowo będzie czekać sześć specjalnych stref:

·         strefa dermokonsultacji z ekspertkami Yves Rocher, gdzie uczestniczki będą mogły sprawdzić kondycję swojej cery za pomocą specjalnego urządzenia oraz zasięgnąć porad pielęgnacyjnych;

·         strefa pięknych włosów ze specjalistkami Denique oraz poradami dotyczącymi pielęgnacji i stylizacji włosów. Na stoisku będzie można również wymodelować włosy lub stworzyć wiosenne upięcia;

·         strefa makijażu z perfumerią Sephora, gdzie makijażystki pomogą uczestniczkom dobrać odpowiedni kosmetyk do makijażu;

·         strefa manicure z Golden Rose, gdzie będzie można skorzystać z manicure w wiosennych kolorach oraz dowiedzieć się jak pielęgnować i dbać o paznokcie;

·         strefa okularów i zdrowych oczu, profesjonalnego dobierania oprawek oraz showroom najnowszych trendów okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych;

·         strefa bielizny z ekspertkami z salonu Eden, gdzie będzie można obejrzeć najnowsze bieliźniane trendy oraz skorzystać z usług braffiterki, która pomoże dobrać odpowiedni rozmiar bielizny.

Uczestniczki wydarzenia będą mogły również poznać stylizacje modowe przygotowane przez Carrefour i salony Hola Lola, Żaneta oraz Contract, Recman, Komoda Style oraz 5-10-15, posmakować pysznej herbaty od Czas na Herbatę, a także otrzymać własnoręcznie przygotowaną przez ich dzieci laurkę w strefie przygotowanej przez Pasmanterię A! Guzik.

„Wspólnie z naszymi najemcami przygotowaliśmy wyjątkowy dzień dla wyjątkowych Pań. Każda klientka, która odwiedzi Galerię Bemowo będzie mogła poczuć się pięknie i zjawiskowo podczas dnia pełnego mody i urody” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Dzień Matki w Galerii Bemowo został przygotowany we współpracy z najemcami: Contract, Czas na Herbatę, Denique, Eden, Golden Rose, Hola Lola, Optyk Studio, Pasmanteria A! Guzik, Sephora, Yves Rocher, Żaneta, Recman, Komoda Style, 5-10-15 oraz Carrefour.

Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »