Technologie » AGD - RTV

Bądź smart i za darmo zdezynfekuj swój smartfon

Innowacyjna dezynfekcja smartfona za pomocą promieni UV-C jest dostępna nieodpłatnie w Warszawie. Zabieg ten w ciągu 10 minut skutecznie usuwa zalegające zanieczyszczenia i rozmnażające się na smartfonie bakterie

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Technika czyszczenia wyświetlacza przy użyciu światła UV-C, która pozwala przeniknąć przez materiał i oddziaływać na całą powierzchnię ekranu zabijając w ten sposób aż 99, 99% drobnoustrojów to usługa, która przywędrowała do Polski ze Stanów Zjednoczonych. 
Jeden telefon komórkowy, tablet czy smartwatch może być siedliskiem dla nawet 12 rodzajów grzybów i bakterii. Tymczasem na zwykłej desce sedesowej znaleźć można średnio jedynie trzy gatunki mikrobów. Salmonella, bakterie coli czy gronkowca złocistego – oto co między innymi znajduje się na naszym smartfonie, jeśli regularnie go nie czyścimy. Wszystko przez to, że większość z nas zabiera ze sobą telefon niemal wszędzie. Podczas pracy z tym urządzeniem – zwłaszcza gdy ma on ekran dotykowy – osadzają się na nim wszystkie wydzieliny z naszego ciała. Jeśli dodać do tego ciepło wytwarzane przez samo urządzenie, mamy idealne miejsce dla rozwoju wszelkiego rodzaju drobnoustrojów. Zamiast więc próbować czyścić smartfon na własną rękę, lepiej postawić na sprawdzoną i skuteczną metodę, jaką jest wykorzystanie światła UV-C.
Adres i zakres  pozostałych usług serwisowych znajdują się na stronie:  https://4cv.pl/serwis/
CENTRUM SERIWSOWE SAMSUNG przy ulicy Postępu 14, 02-676 Warszawa
tel. 22 266-81-78, e-mail: samsung@4cv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RocketScience

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »