Dom » Wnętrza

Bądź „smart” z Purmo

Bądź „smart” z Purmo
Zobacz więcej zdjęć »
W jaki sposób sprawdzić, czy interesujący nas model grzejnika dobrze komponuje się z wystrojem wnętrza i zapewnia optymalny komfort cieplny? Aplikacja Purmo SmartBox, która m.in. umożliwia wizualizację grzejnika Purmo na ścianie prawdziwego pomieszczenia, rozwieje wszelkie wątpliwości.

Purmo wykorzystuje najnowocześniejsze technologie nie tylko w procesie produkcji designerskich grzejników, ale również w celu ułatwienia wyboru najlepszego rozwiązania grzewczego. Purmo SmartBox na smartfony z systemami Android lub iOS stanowi niebywałe udogodnienie dla wszystkich, którzy nie mają w zwyczaju kupować „kota w worku”. Wielofunkcyjna aplikacja znajduje uznanie w szczególności wśród profesjonalistów, ponieważ diametralnie usprawnia ich pracę.

Dzięki prostemu w obsłudze narzędziu, które można bezpłatnie pobrać w polskiej wersji językowej na oficjalnej stronie internetowej Purmo, w błyskawicznym tempie zdobędziemy niezbędne informacje na temat oferowanych przez markę grzejników oraz systemów ogrzewania płaszczyznowego. Po załadowaniu danych do smartfona będziemy mieli dostęp do wszystkich katalogów, cenników, broszur i filmów instruktażowych nawet w trybie offline.

W dowolnej chwili uzyskamy również wgląd do bogatej galerii zdjęć, które przedstawiają inspirujące projekty wnętrz z wykorzystaniem grzejników Purmo. W galerii możemy znaleźć m.in. cenne wskazówki, jaki model jest odpowiedni dla sypialni, a jaki dla salonu czy łazienki. Z kolei przy pomocy specjalnego kalkulatora bez problemu obliczymy właściwą dla danego pomieszczenia moc cieplną grzejnika. Co więcej, aplikacja pozwali nam ustalić dane adresowe najbliższego dystrybutora Purmo, zaplanuje najprostszą trasę dojazdu i przedstawi ją na mapie.

Niewątpliwą atrakcją dla miłośników designu jest funkcja wizualizacji grzejnika Purmo bezpośrednio na prawdziwej ścianie. Aplikacja daje nam możliwość wypróbowania naszych pomysłów w realnym wnętrzu, uruchamiając zarazem wyobraźnię użytkownika. W ten sposób dobór grzejnika jest nie tylko o wiele prostszy, ale zamienia się również w ekscytującą zabawę.

Dodatkowym atutem Purmo SmartBox jest stylowy i przejrzysty interfejs, który krok po kroku poprowadzi nas do celu. Poszukiwanie wymarzonego grzejnika jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »