Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Bagaż podręczny i rejestrowany - limity linii lotniczych

Bagaż podręczny i rejestrowany - limity linii lotniczych
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy raport - pełne zestawienie limitów bagażowych różnych linii lotniczych, operujących z Polski.

Centrum Rezerwacji Tanie Loty opublikowało aktualne zestawienie limitów bagażowych, obowiązujących w poszczególnych liniach lotniczych. Raport obejmuje warunki przewozu bagażu podręcznego i rejestrowanego w poszególnych, niskobudżetowych liniach lotniczych oraz u wybranych przewoźników tradycyjnych.

Publikacja zawiera aktualne dane o limitach bagażowych w 14 liniach lotniczych, operujących z polskich lotnisk. Informacje przedstawione są w przejrzystych tabelach i zobrazowane za pomocą infografik.

Publikacja ma charakter informacyjny. Dla wygody pasażerów jest dostępna zarówno na stronie, jak i w formie pliku pdf., który można z łatwością pobrać i mieć zawsze pod ręką.

Zobacz raport na stronie: Bagaż do samolotu - wielki mały kłopot.

Zobacz także: Limity bagażowe w liniach lotniczych - infografika.

Centrum Rezerwacji Tanie Loty działa na polskim rynku od 2006 roku. Zapewniamy kompleksową obsługę podróżnych - pomagamy znaleźć im tanie bilety lotnicze, dostarczamy wyczerpujących informacji o liniach lotniczych, lotniskach na świecie, państwach i miastach, do których się wybierają, zapewniamy wsparcie profesjonalistów przez 24 godziny na dobę. Możesz nam zaufać.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl
http://www.tanie-loty.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »