Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Bajkowe ferie w Port Łódź Junior

Bajkowe ferie w Port Łódź Junior
Zobacz więcej zdjęć »
Potwory, księżniczki, rycerze, zwierzaki i super bohaterowie – wszystkie ukochane przez dzieci postacie ze znanych bajek zagoszczą podczas ferii zimowych w Porcie Łódź.
Przez dwa tygodnie każdego dnia „Junior" zaprasza bezpłatnie najmłodszych do wspólnej zabawy ze Shrekiem, Elzą, Sbooby Doo, Batmanem i wieloma innymi bohaterami! Dodatkowo, podczas ferii Port Łódź Junior czynny będzie już od godziny 10:00.

POTWORNE PONIEDZIAŁKI
Na początek pierwszego i drugiego tygodnia ferii (11 i 18 lutego) w Port Łódź Junior spotkamy ekipę najbardziej znanych na świecie detektywów - czyli psa Scooby Doo z przyjaciółmi. Może złapiemy wspólnie potwora, który czai się gdzieś w zakamarkach? W poniedziałki pośmiejemy się ze wszystkich stworków, które wcale nie są takie straszne, co udowodnią nam Potwory i Spółka. W „Juniorze" będzie także bardzo zielono! A to sprawą ukochanego bohatera wszystkich dzieci - Shreka!

KSIĘŻNICZKI I DZIELNI RYCERZE
We wtorki (12 i 19 lutego) dzieci czeka wizyta na zamku, który jest jedną z ulubionych atrakcji sali zabaw. To tu właśnie przebieramy się w kostiumy księżniczek i rycerzy - w końcu zamek zobowiązuje! Z pewnością spotkamy śpiącą królewnę Aurorę, Kopciuszka, a także zawitamy do Krainy Lodu, gdzie czekać będzie Elza z Anną. Nie zabraknie też oczywiście dzielnych rycerzy!

KRÓL DŻUNGLI
Środy (13 i 20 lutego) w Port Łódź Junior będą bardzo głośne i pełne najróżniejszych odgłosów zwierząt. Jakie zwierzaki z bajek spotkamy w naszej sali zabaw? Może będzie to sam Król Lew? Animatorki „Juniora" już zaplanowały dla maluchów niezwykłe zwierzęce karaoke oraz moc innych atrakcji.

SUPERBOHATEROWIE POSZUKIWANI!
Podczas ferii zimowych w czwartki (14 i 21 lutego) będziemy się uczyć od najlepszych! Pod okiem Spidermana maluchy będą miały okazję poćwiczyć wspinaczkę, pojawią się też Atomówki oraz Batman, który może przewiezie małych bohaterów swoim batmobilem?

LABORATORIUM DEXTERA
Każdy maluch z pewnością choć raz marzył o tym by stworzyć niezwykły wynalazek, wehikuł czasu albo rakietę, którą poleci na wielką kosmiczną przygodę! W piątki (15 i 22 lutego) najmłodsi będą mogli poczuć się jak ich bajkowi bohaterowie - super wynalazcy. Wspólnie z Fineaszem i Ferbem oraz Dexterem w jego tajnym laboratorium na pewno skonstruujemy coś specjalnego!

WEEKENDOWE BALE
Księżniczki i książęta z bajek chodzą na bale zatem i Port Łódź Junior zaprasza dzieci do udziału w dyskotekach i to w rytmie największych bajkowych hitów! W weekendy (16, 23 i 24 lutego), z wyłączeniem niedzieli niehandlowej przypadającej 17 lutego, „Junior" zamieni w piękną balową salę, w której spotkamy ulubione postacie z bajek. Dodatkowo, animatorki przygotowały dla dzieci mnóstwo innych atrakcji, m. in. turniej wiedzy, zagadki i zabawne konkursy z nagrodami.

Podczas ferii (11- 24 lutego) Port Łódź Junior czynny będzie od godziny 10:00 do 20:00. Z dwóch do trzech godzin wydłużony zostanie także czas, w którym dziecko może przebywać w sali zabaw bezpłatnie. Przypominamy, że Port Łódź Junior jest zlokalizowany obok strefy restauracyjnej Centrum i zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »