Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bajkowy Dzień na plaży w VIVO! Stalowa Wola

Bajkowy Dzień na plaży w VIVO! Stalowa Wola
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą sobotę, 13 lipca, na letniej plaży w VIVO! Stalowa Wola odbędzie się wyjątkowy Bajkowy Dzień. W ramach akcji na najmłodszych czekać tu będzie moc atrakcji: własnoręczne tworzenie biżuterii, warsztaty czekoladowe, malowanie buziek, a także bajkowe tatuaże.

Plaża w VIVO! Stalowa Wola, usypana ze specjalnego piasku, to wyjątkowe miejsce przeznaczone do letniego relaksu w przerwie między zakupami. Klienci mogą skorzystać tu z przygotowanych leżaków i komfortowej strefy wypoczynku. Centrum handlowe nie zapomniało o najmłodszych. Na plaży pojawiły się niezbędne zabawki: wiaderka, foremki, grabki i łopatki, dzięki którym każde dziecko będzie mogło stworzyć wymarzone budowle z piasku. Ponadto odbywają się tu cykliczne wydarzenia przygotowane z myślą o najmłodszych. Już w najbliższą sobotę, 13 lipca, w ramach Bajkowego Dnia na najmłodszych czekać będą wyjątkowe aktywności: zajęcia z tworzenia biżuterii i warsztaty czekoladowe. Nie zabraknie malowania twarzy i bajkowych tatuaży. Nad całością czuwać będą hostessy i żywa maskotka. Zaplanowane atrakcje odbędą się w godz. 11.00-17.00. Podczas cyklicznych zabaw na plaży najmłodsi będą zbierać pieczątki, uprawniające do odbioru niespodzianki na ostatnich zajęciach, 24 sierpnia. Aby wziąć udział w konkursie należy odebrać kartę konkursową i aktywnie uczestniczyć w letnich animacjach. Maluchy, które uzbierają 4-5 pieczątek otrzymają zestaw baniek mydlanych, gumę do skakania oraz jojo. Regulamin konkursu znajduje się na: https://vivo-shopping.com/pl/stalowa-wola             

Plaża w VIVO! Stalowa Wola czynna będzie do końca wakacji.

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »