Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bajkowy seans i przedstawienie teatralne w Galerii Bronowice

Bajkowy seans i przedstawienie teatralne w Galerii Bronowice
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą sobotę, 23 czerwca, Galeria Bronowice zaprasza najmłodszych na bajkowy seans z cyklu Kino Malucha. Tym razem dzieci obejrzą bajkę „Bolek i Lolek”, która od wielu lat bawi i uczy kolejne pokolenia. W niedzielę natomiast na najmłodszych czekać będzie teatrzyk „Czerwony Kapturek".

W sobotę, 23 czerwca, maluchy odbędą wraz z Bolkiem i Lolkiem niezapomnianą podróż po Polsce. Dzieci odwiedzą wspólnie z tytułowymi bohaterami najpiękniejsze miejsca i mniej znane szlaki. Bolek i Lolek lecąc balonem niespodziewanie wylądują w jeziorze, a na leśnej polanie przeżyją spotkanie z niedźwiedziem. W Tatrach poznają uroki gór i rzadkie okazy fauny i flory, nad morzem zaś zbudują imponujące zamki z piasku. Bajkowa wędrówka z Bolkiem i Lolkiem jest zachętą, żeby odkrywać nowe miejsca i poznawać nasz piękny kraj. Ponadczasowy serial animowany od wielu lat nie schodzi ze szklanych ekranów, a przygody Bolka i Lolka niezmiennie śmieszą zarówno dzieci, jak i rodziców.    

Bajka „Bolek i Lolek odkrywają Polskę” wyemitowana zostanie trzykrotnie, w godzinach 10:00-10:50, 11:00-11:50 oraz 12:00-12:50, tak aby wszystkie chętne dzieci mogły ją obejrzeć. Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji, e-mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie 12 290 06 46.

Niedzielne popołudnie, rozpocznie bajkowy spektakl pt. „Czerwony Kapturek”. Wyprawa dziewczynki do chorej babci będzie okazją do przybliżenia widzom piękna przyrody. Niestety Czerwony Kapturek zapomina, jak zachowywać się w lesie: głośno śpiewa, zbacza ze ścieżki i rozrzuca śmieci. Po rozmowie z leśniczym uświadamia sobie swoje złe zachowanie i przyrzeka poprawę. Wraz ze wszystkimi dziećmi uczy się segregacji śmieci. Teatrzyk odbędzie się w niedzielę, 24 czerwca, dwukrotnie – o godz. 14.00 oraz 18.00 – nieopodal Restauracji Polakowski, na poziomie +1 Galerii Bronowice. Potrwa około 60 minut.

Pomiędzy spektaklami na najmłodszych czekać będą warsztaty tematyczne pt. „Magiczny Dzień Dziecka”. W programie m.in.: malowanie buziek, zabawy taneczne, balonowe kreacje, konkursy, a także pudełko z zadaniami. Nie zabraknie również zabaw z chustą i tunelem animacyjnym.

 

Serdecznie zapraszamy!

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »