Gospodarka » Żywność

BAKALIOWE KIESZONKOWE PRZEKĄSKI HELIO

BAKALIOWE KIESZONKOWE PRZEKĄSKI HELIO
Zobacz więcej zdjęć »
Wygodne, fit & style przekąski HELIO dopasowane do stylu życia młodych ludzi, którzy za drobne kieszonkowe mogą wrzucić je do kieszonki i… wrzucić na luz! W wolnej chwili czy w biegu? Nieważne, Bakaliowe Kieszonkowe to doskonały wybór w każdej sytuacji!

Znana marka bakalii HELIO wprowadza do swojej oferty zupełnie nową, oryginalną linię zdrowych przekąsek: BAKALIOWE KIESZONKOWE, które są odpowiedzią HELIO na dzisiejsze potrzeby konsumentów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Według danych firmy Nielsen, trend prozdrowotny jest dziś jednym z silniejszych trendów. Coraz częściej poszukiwane są produkty zdrowsze – z krótką listą składników, ale też zaspakajające potrzeby tu i teraz[1]. Żyjemy dziś coraz szybciej, potrzebujemy więc szybkiej przekąski, dlatego podążając za najnowszymi trendami, marka HELIO proponuje… 

 

BAKALIOWE KIESZONKOWE! 

 

Nowe, super modne, oryginalne przekąski HELIO pozwalają szybko zaspokoić głód, dodają energii i pomagają - zwłaszcza uczniom i studentom - w codziennej nauce, bo zawierają m.in.: fosfor, żelazo i niacynę - składniki odżywcze przyczyniające się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. BAKALIOWE KIESZONKOWE są też źródłem potasu i magnezu – minerałów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, które wraz z tiaminą i witaminą B6 mają pozytywny wpływ na pracę mózgu, bo poprawiają pamięć i koncentrację. Dzięki temu, BAKALIOWE KIESZONKOWE są idealne do chrupania na zdrowie, na drugie śniadanie i w ciągu dnia… zwłaszcza gdy jesteśmy w biegu, bo mają poręczne, wygodne opakowania, które zmieszczą się do szkolnego plecaka czy kieszeni! Ponadto, ich oryginalny, jeansowy total look idealnie wpisuje się w dzisiejsze trendy, gdyż tak jak zawsze modne jeansy - BAKALIOWE KIESZONKOWE nadają się na każdą okazję! 

 

To wygodne, fit & style przekąski HELIO dopasowane do stylu życia młodych ludzi, którzy za drobne kieszonkowe mogą wrzucić je do kieszonki i… wrzucić na luz z BAKALIOWE KIESZONKOWE!

 

Oryginalna linia bakalii HELIO to aż 9 przyjemnie chrupiących, aromatycznych przekąsek HELIO, spośród których 7 smaków zostało uprażonych w piecach HELIO, wykorzystujących do tego gorące powietrze, a 6 z nich – zostało delikatnie posypanych solą. Dzięki temu, BAKALIOWE KIESZONKOWE gwarantują wyśmienity, niepowtarzalny smak! Just do eat & enjoy!

 


[1] Na podst. Raport: „NIELSEN: ZDROWA ŻYWNOŚĆ ROŚNIE W SIŁĘ!” z dn. 21.01.2019 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »