Gospodarka » Żywność

Bakaliowe Kieszonkowe - przekąski studenta

Bakaliowe Kieszonkowe - przekąski studenta
Zobacz więcej zdjęć »
Przepis na super wyniki na studiach? Notatki dla zapominalskich i Bakaliowe Kieszonkowe, które pomogą wszystko zapamiętać! Czas ruszyć z głową w nowy rok akademicki, najlepiej w towarzystwie naturalnie zdrowych przekąsek HELIO, które dodadzą energii do pracy i pozytywnie wpłyną na koncentrację.

Stacjonarnie czy online, ale uczyć się trzeba! Nowy rok akademicki wystartował, dlatego w okresie wzmożonego wysiłku umysłowego – przyda się studentom zastrzyk cennych składników odżywczych, które dostarczą im zdrowe przekąski HELIO Bakaliowe Kieszonkowe! 

 

Powrót na studia, w tym roku w trybie zdalnym, zbiega się z początkiem jesieni. Długie wykłady przed komputerem i jesienna aura za oknem mogą przyczynić się do szybkiego spadku energii i problemów z koncentracją. By wzmocnić pracę mózgu i zwiększyć zdolność zapamiętywania, w zdrowej przerwie między posiłkami – każdy student powinien wrzucić na luz z Bakaliowe Kieszonkowe ;-) Naturalnie zdrowe, super pożywne przekąski HELIO – np. Pestki Dyni, Słonecznik łuskany, Migdały czy Mieszanka Studencka - są świetnym źródłem witamin, minerałów i nienasyconych kwasów tłuszczowych, które pomogą utrzymać energię, zmniejszą uczucie zmęczenia i znużenia, a także pozytywnie wpłyną na pamięć i koncentrację. Bakaliowe Kieszonkowe zawierają m.in. fosfor, żelazo i niacynę – składniki odżywcze przyczyniające się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Są też źródłem potasu i magnezu – minerałów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, które wraz z tiaminą i witaminą B6 mają pozytywny wpływ na pracę mózgu.

 

Sprawdzony przepis na super wyniki na studiach? Notatki dla zapominalskich i odpowiednia dieta, w której nieoceniony wpływ na poprawę koncentracji mają naturalnie zdrowe, super pożywne przekąski HELIO. Dlatego w chwilach przerwy między wykładami online, jak i podczas intensywnej nauki – warto mieć pod ręką Bakaliowe Kieszonkowe, które pomogą przezwyciężyć jesienne zmęczenie i ułatwią szybkie uczenie się, zwiększając zdolność zapamiętywania!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »