Gospodarka » Bezpieczeństwo

Bakotech wprowadza nową wersję rozwiązania WebTitan: WebTitan for MSP

Bakotech wprowadza nową wersję rozwiązania WebTitan: WebTitan for MSP
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy TitanHQ w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, informuje, że z dniem 17 listopada br. wydana została nowa wersja software’owego rozwiązania do web filteringu - WebTitan for MSP.

Oprogramowanie WebTitan służy do filtracji stron internetowych, treści dostępnych online oraz kontroli dostępu do stron www i serwisów, zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas przeglądania zasobów Internetu.


W nowej odsłonie, oprogramowanie WebTitan for MSP, umożliwia łatwe zbudowanie skalowalnego, dopasowanego do szerokiego spektrum klientów rozwiązania opartego na chmurze, zapewniającego filtrację za pomocą DNS z niemal natychmiastową dostępnością usługi i bez straty czasu oraz nakładów na wdrożenie.


Rozwiązanie dostępne będzie dla wszystkich partnerów handlowych firmy Bakotech. Dedykowane głównie firmom typu Managed Service Provider, znakomicie sprawdzi się także wśród firm ISP oraz dostawców WiFi, umożliwiając im poszerzenie oferowanych usług o te niezwykle istotne, czyli dotyczące bezpieczeństwa. Dzięki oprogramowaniu w/w firmy będą mogły m.in. zapewnić swoim klientom odpowiedni poziom filtracji podczas korzystaniu z zasobów sieci web.


Warto zaznaczyć, że nowa wersja posiada szereg usprawnień, począwszy od rozszerzonej kategoryzacji, zaktualizowanych bibliotek dotyczących samych polityk, ulepszonej komunikacji z agentami IP oraz WADA (WebTitan Active Directory Agent), po dostępność API do integracji z zewnętrznymi systemami i zastosowanie FreeBSD w wersji 10 jako systemu bazowego.


O WebTitan

WebTitan pozwala na zapobieganie zagrożeniom generowanym przez phishing, malware, czy też strony z niebezpieczną zawartością i/lub niepożądaną treścią, umożliwiając jednocześnie bardziej efektywne wykorzystanie zasobów czasowych pracowników/użytkowników, zezwalając lub nie na dostęp do określonych stron lub treści zgodnie z polityką danej organizacji. Rozwiązanie posiada wbudowany silnik antywirusowy oraz takie funkcjonalności jak: SSL & HTTPS Inspection i Youtube for Schools, umożliwiające np. precyzyjne filtrowanie mediów społecznościowych, czy też dostęp tylko do określonych treści edukacyjnych.

Więcej informacji:
BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager 
tel. 660 343 988
e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com 
www.bakotech.pl 
  

Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl 
www.luckymonday.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lucky Monday PR Events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »