Gospodarka » Bezpieczeństwo

Bakotech wprowadza rozwiązanie antyspamowe w modelu MSP

Bakotech wprowadza rozwiązanie antyspamowe w modelu MSP
Zobacz więcej zdjęć »
Bakotech, środkowoeuropejski dystrybutor rozwiązań IT, z dniem 15 lipca 2015 roku wprowadza do sprzedaży rozwiązanie antyspamowe firmy TitanHQ w modelu MSP (Managed Service Provider).

Firma poszerza w ten sposób portfolio ofertowe związane z dystrybucją usług bezpieczeństwa. Nowa opcja w modelu MSP dostępna będzie w Polsce oraz wybranych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

MSP to specjalny program dystrybucji rozwiązań bezpieczeństwa dla firm chcących świadczyć usługi w modelu SaaS – Security Software as a Service. Partnerem MSP może zostać każdy partner handlowy Bakotech, który podpisze umowę partnerską z dystrybutorem i dokona  zakupu licencji oprogramowania SpamTitan w wersji komercyjnej dla minimum 10 użytkowników. W przypadku modelu MSP partner pozostaje właścicielem licencji samodzielnie zarządzając i administrując instalacjami swoich klientów.

Model MSP umożliwia elastyczne rozliczanie się z dystrybutorem w systemie miesięcznych płatności za usługę, która może być uruchomiona w chmurze publicznej lub prywatnej (usługa dedykowana), w obu przypadkach na serwerach polskiego dostawcy. To doskonała okazja dla partnerów na dotarcie do nowych klientów, zwłaszcza tych, którzy ze względu na koszty zakupu, instalacji czy administrowania systemu oraz obawy przed używaniem zagranicznych hostingów dotychczas nie zdecydowali się na tego typu rozwiązanie.

Usługą w modelu MSP objęte jest oprogramowanie SpamTitan dedykowane ochronie poczty elektronicznej, które pozwala skutecznie chronić cenne informacje firmowe oraz umożliwia zabezpieczenie użytkowników przed niepożądanymi wiadomościami oraz różnego rodzaju zagrożeniami  z Sieci. SpamTitan w sposób ciągły blokuje 99,96% całego spamu, co zostało potwierdzone przez szereg niezależnych testów i nagród. Rozwiązanie identyfikuje i blokuje wiadomości, które mogą być nośnikiem zagrożeń typu „phishing”, pocztę pochodzącą z sieci Botnet, spam bazujący na grafikach a także dostęp do szkodliwych adresów www.

Unikalną cechą, wyróżniającą rozwiązanie spośród innych dostępnych na rynku, jest intuicyjny, polskojęzyczny interfejs. Dodatkowo SpamTitan oferuje dobry stosunek możliwości do ceny, skanowanie poczty wychodzącej, szereg opcji umożliwiających dostosowaną do potrzeb konfigurację, elastyczność przy wyborze wersji (plik ISO, platformy wirtualne, chmura), pełną skalowalność oraz dwa wbudowane silniki antywirusowe – Kaspersky oraz Clam AV.

Więcej informacji:
BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager 
tel. 660 343 988
e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com  
www.bakotech.pl 
     
Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl 
www.luckymonday.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lucky Monday PR Events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »