Firma » Biznes

BAKOTECH Z AGENCJĄ LUCKY MONDAY

BAKOTECH Z AGENCJĄ LUCKY MONDAY
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Bakotech, specjalizująca się w dostarczaniu na rynek międzynarodowy rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, rozpoczęła z dniem 1 lipca br. współpracę z Lucky Monday PR&Events.
Krakowska agencja odpowiedzialna będzie za działania wizerunkowe na rzecz marek WebTitan oraz SpamTitan w Polsce.

Do zadań agencji należy kompleksowa obsługa public relations marek WebTitan i SpamTitan (bramy sieciowe, ochrona poczty e-mail) w tym m.in. działania z zakresu PR Korporacyjnego, PR Produktu oraz konsultingowe. Wybór agencji nastąpił w wyniku konkursu ofert. Porozumienie o współpracy zostało zawarte na czas nieokreślony. Ze strony agencji za koordynację działań odpowiedzialna będzie Renata Postawa-Giza.

 

Dziennikarzy zainteresowanych otrzymywaniem informacji prasowych firmy Bakotech zapraszamy do rejestracji w newsletterze Lucky News, znajdującym się w prawym panelu naszej strony WEB>>> oraz do kontaktu zarówno z przedstawicielem firmy Bakotech, jak również z osobą odpowiedzialną z ramienia agencji.  

 

 

BAKOTECH Sp. z o.o.

Sandra Wasiak

Marketing Manager

tel. 660 343 988

e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com 

www.bakotech.pl

  

Lucky Monday

PR&Events

Renata Postawa-Giza

PR Specialist

tel. 607 200 775

e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl

www.luckymonday.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lucky Monday PR Events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »