Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Balonowe dekoracje na wesele

Balonowe dekoracje na wesele
Zobacz więcej zdjęć »
Balony są elementem dekoracyjnym, choć sławę mają różną. Kiedyś były popularne, potem długo były uważane za kiczowate i w złym guście, dziś ponownie wracają do łask, bo robimy się coraz bardziej kreatywni w ich wykorzystaniu. Podpowiadamy, jak przy użyciu balonów można uświetnić weselną imprezę!

Balonowy sufit

Dużo balonów, dużo helu – to wystarczy, by przygotować całkiem efektowną, a jakże prostą dekorację, jaką jest sufit z balonów. Dzięki helowi, balony będą unosiły się w powietrzu, a jeśli będzie ich wystarczająco dużo – przykryją cały sufit. Oczywiście nie wszędzie sufit pozwoli na taką dekorację, ale jeśli tylko są ku temu predyspozycje, warto skorzystać z takiej możliwości – naprawdę efektownie wygląda, a jest bardzo prosta w wykonaniu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Świecące balony LED

To atrakcja, która jest już niesamowicie popularna zagranicą i powolutku zaczyna wchodzić także na polski rynek. Sposobów na wykorzystanie świecących balonów jest wiele – mogą być wmieszane w pęk zwykłych balonów lub też stanowić samodzielną atrakcję. Napełnione powietrzem czy helem – wszystko zależy od waszej fantazji i kreatywności. Mogą być też alternatywą dla lampionów, których puszczanie wieczorem staje się coraz bardziej popularnym zwyczajem.

Balony cyfry i litery

To zdecydowanie największa atrakcja w ostatnich latach, a popularność balonów w kształcie liter i cyfr nieustannie rośnie. Dają one właściwie nieskończone możliwości przyozdobienia sali weselnej oraz doskonale sprawdzają się w czasie sesji zdjęciowej. Balony cyfry mogą być częścią większego napisu, ale jeśli wolimy minimalizm, wystarczą dwa balony – w kształcie liter z naszymi inicjałami. Balony takie z reguły są bardzo duże, a dzięki wykonaniu z folii, pięknie się błyszczą oraz mają bardzo ładne kolory. To stylowa dekoracja, o której warto pomyśleć!

Balony z wypełnieniem

To kolejny hit ostatnich sezonów, o którym warto pomyśleć, jeśli szukamy efektownych dekoracji z wykorzystaniem balonów. Najpopularniejszym wypełnieniem jest kolorowe konfetti, ale we wnętrzu balona mogą znaleźć się również kolorowe piórka, a nawet… rośliny. Oczywiście, by jak najlepiej wyeksponować wypełnienie, a tym samym, by balony zrobiły olśniewający efekt, warto wybrać te przezroczyste.

Jak widać, pomysłów na balony, tak by nie były one kiczowatą i pozbawioną stylu ozdobą jest wiele. Warto więc z nich korzystać, jeśli chcemy oryginalnie udekorować salę na nasze wesele.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

towarnafestyny.pl - hurtownia balonów
http://towarnafestyny.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Ania 2018-03-30 10:27:57

    Ogromny wybór balonów i pompowanie helem – polecam:
    https://kreatorzyimprez.pl/atrakcje-dla-dzieci/balony-z-helem/


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »