Technologie » Komputery

baramundi Management Suite 2019 z nowymi funkcjami dla Windows 10 i Android Enterprise

Tegoroczna edycja baramundi Management Suite umożliwia personalizację automatycznej instalacji systemu operacyjnego oraz konfigurację urządzeń mobilnych z systemem Android Enterprise.

Augsburg/Warszawa, 18 czerwca 2019 r. – Firma baramundi software AG udostępniła nową wersję oprogramowania baramundi Management Suite (bMS) – edycja 2019. To rozwiązanie oferuje użytkownikom nie tylko narzędzie do personalizacji instalacji systemu Windows, ale także znacznie rozbudowane opcje zarządzania Android Enterprise. W aplikacji poszerzono funkcję samoobsługi i dodano nową opcję monitorowania. Dzięki zaangażowaniu społeczności baramundi, podobnie jak w poprzednich wersjach, moduły istniejące w edycji 2019 zostały udoskonalone.

Indywidualna konfiguracja systemu Windows 10

System Windows 10 oferuje wiele możliwości ustawień podczas instalacji. Dzięki baramundi OS Customization Tool, konfiguracja może zostać przeprowadzona za pomocą graficznego interfejsu użytkownika, podczas przygotowywania obrazu instalacyjnego. To pozwala administratorom IT otrzymywać kolejne użyteczne narzędzia, które umożliwiają personalizowanie środowiska Windows i dostosowanie do wymogów ochrony danych. Narzędzie ułatwia wyłączenie funkcji systemu operacyjnego lub skonfigurowanie ich, zgodnie z obowiązującymi w ich firmie zasadami.

Wersja 2019 ma liczne moduły profili i różnorodne ustawienia Android Enterprise, które pozwalają na wszechstronną personalizację systemu. W urządzeniu możliwe jest wprowadzenie kompleksowych środków bezpieczeństwa, np. ograniczenie dostępu do kamery i blokowanie wykonywania nieupoważnionych zrzutów ekranu.

baramundi Mobile Device Management umożliwia również konfigurację występującej w Android Enterprise funkcji odblokowania urządzenia na podstawie weryfikacji biometrycznej oraz wyświetlanie powiadomień na ekranie blokady. Dodatkowo, na urządzeniach z systemem Android Enterprise, aplikacja baramundi Agent wyświetla status zgodności i dane dotyczące naruszeń.

Automatyczne powiadomienia, ulepszona samoobsługa

Oprócz szeregu usprawnień związanych z bezpieczeństwem, w baramundi Management Suite 2019 wprowadzono również wiele innowacji, np. panel samoobsługi wersji 2018 R2 został rozbudowany, umożliwiając widok profilu zarówno użytkownika, jak i urządzenia.

Nowa funkcja powiadomień e-mail ułatwia administratorom IT uzyskanie kompleksowych i aktualnych informacji na temat infrastruktury oraz monitorowanie ogólnego statusu bMS. Intuicyjne menu umożliwia administratorom automatyczne otrzymywanie powiadomień, zawierających dokładne informacje na temat czasu wystąpienia zdarzeń i wymaganych reakcji. Wszystkie funkcje oprogramowania – w tym łączenie wiadomości w pakiety wysyłane o wybranej godzinie – mogą zostać dopasowane do preferencji użytkownika.
Więcej informacji na stronie: 
https://www.baramundi.com/pl-pl/ Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

baramundi Software AG
http://www.baramundi.com/pl-pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


wynajem osuszaczy
Pomiar wilgotności w Warszawie > zamów online Optimal-osuszanie.pl lub zadzwoń do nas 799 978 679
optimal-osuszanie.pl

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »