Kultura, sztuka » Kultura

BARBARA GAWRYLUK SPOTKA SIĘ Z FANAMI W BONARCE

BARBARA GAWRYLUK SPOTKA SIĘ Z FANAMI W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
5 kwietnia o godz. 11:00 w Empiku w Bonarce odbędzie się spotkanie z Barbarą Gawryluk, autorką bestsellerów dla dzieci. W czasie wizyty w centrum pisarka opowie o swoich 2 najnowszych książkach.Wydarzenie jest częścią Festiwalu Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka.

Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka to wydarzenie promujące najlepszą literaturę dziecięcą. W czasie jego trwania odbędzie się szereg spotkań autorskich w Bonarce. 5 kwietnia gościem salonu Empik w centrum będzie Barbara Gawryluk, tłumaczka, dziennikarka i autorka popularnych książek dla dzieci.

„Baster. Pies ratowniczy" oraz „Rollek. Pies przewodnik" to najnowsze części z serii książek autorstwa Barbary Gawryluk poświęconej psom do zadań specjalnych. Cykl „pies na medal" przedstawia historię niezwykłych psów, które pomagają w ratownictwie i opiece nad ludźmi.

Zapisy na spotkanie pod nr tel.: 603 114 165Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »