Kultura, sztuka » Muzyka

Barciś, Wini i ekipa Lecha w finałowym odcinku „Czarna Wołga. Cichy&Mały”

21 czerwca odbyła się premiera trzeciej części miniserialu „Czarna Wołga. Cichy&Mały” zrealizowanego w ramach kampanii promującej Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Tym razem dwóch niepokornych „typów znad Odry” granych przez Artura Barcisia i Winiego – otrzymało nietypowe zlecenie.

Jest to ostatni z odcinków zapowiadający galę rozdania nagród.

 

W ostatnim odcinku miniserialu „Czarna Wołga. Cichy&Mały", oprócz znanych już z poprzednich części Artura Barcisia „Cichego" i znanego w środowisku rapowym Winiego „Małego", zobaczymy także trzech „panów w garniturach". Szymon Skoczylas - Lech Brand Director, Łukasz Woźniak - Senior Brand Manager oraz Jacek Grabarczyk - Brand Manager, występują w filmie z ramienia marki Lech Kompanii Piwowarskiej ­- sponsora tytularnego gali. Osobiste zaangażowanie managerów Lecha w projekt, to wyraz ich identyfikacji z projektem #LPHHMA oraz dystansu do siebie.

Marcin Siwek, organizator, docenia wieloletnią współpracę Lecha ze środowiskiem hip-hopowym i podkreśla, jak bardzo istotna jest wiarygodność przy współpracy komercyjnej: Polski hip-hop mimo ogromnych osiągnięć, zarówno na listach przebojów, jak i we wszelkich rankingach sprzedażowych, nie posiadał własnej, dużej i adekwatnej do skali popularności gali nagród, podczas której można uhonorować artystów tak ważnego gatunku w Polsce. Tworząc Polish Hip-Hop Festival jeszcze w 2013 r. widziałem jak wszystko się zmienia, jak branża dojrzewa. Już wtedy dało się zauważyć, że rap w Polsce ma wszystko co jest potrzebne by trafić do mainstreamu, idąc podobną ścieżką do tej, którą hip-hop pokonał w Stanach Zjednoczonych. Wtedy też pojawił się pomysł stworzenia instytucji, która maksymalnie obiektywnie i rzetelnie będzie oceniała twórczość hip-hopową i wyróżniała najlepszych. Połączenie sił Polish Hip-Hop Festivalu i Lecha pozwoliło nam w stu procentach zrealizować założenia. Marka jest nie tylko sponsorem wydarzenia, ale czynnie, i na każdym kroku, angażuje się w budowanie nowych dziejów polskiego hip-hopu, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Dzięki takiej współpracy i wspólnemu zaangażowaniu budujemy projekt na miarę oczekiwań zarówno artystów, słuchaczy, jak i całej kultury muzycznej. Jesteśmy przekonani, że takie wydarzenie zapisze się mocno na kartach historii - mówi organizator Polish Hip-Hop Festival oraz Lech Polish Hip-Hop Music Awards.

Trzeci epizod jest zwieńczeniem projektu, który rozpoczął się w połowie maja. Do tej pory ukazały się dwie odsłony miniserialu. W pierwszym odcinku poznaliśmy dwójkę niepokornych „typów znad Odry" („Cichego" i „Małego"), którzy przeczesują Wrocław w stylowej czarnej Wołdze, poszukując właściciela tajemniczej skórzanej torby. Organizatorom gali udało się zaangażować do projektu grono ekspertów ze środowiska hip-hopowego, którzy współtworzą to wydarzenie i są jednymi z najlepszych w swojej profesji. W pierwszej odsłonie miniserialu jako gość specjalny wystąpił Te-Tris - raper, producent i legenda polskiego freestyle'u. W epizodzie drugim swoją obecność zaznaczyła Pszczoła, czyli Zuzanna „Bzy" Pszczółkowska - doświadczona i znana w środowisku tour i stage managerka. Połączenie wyrazistych charakterów i postaci z różnych światów, a także gwiazdorskiej obsady, zapewniło serii humor i rozrywkę mogące przypaść do gustu nie tylko branży hip-hopowej.

„Koncept pierwszego i drugiego odcinka zostały bardzo dobrze odebrane przez rynek. Epizody „Te-Tris" i „Pszczoła" promujące Lech Polish Hip-Hop Music Awards mają już na chwilę obecną łącznie ponad pół miliona wyświetleń na YouTube, a wszystkie materiały video promujące wydarzenie osiągają wynik niemal 1,5 miliona odtworzeń."

Przed fanami gali kolejne oryginalne aktywności związane z sierpniowym wydarzeniem, które odbędzie się 19 sierpnia we wrocławskiej Hali Stulecia. Warto więc subskrybować kanał, na którym dostępne są też wszystkie odcinki serialu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KP
http://hardmade.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »