Kultura, sztuka » Muzyka

Baron i Tomson z Afromental w Porcie Łódź! Casting do „The Voice Kids”

Baron i Tomson z Afromental w Porcie Łódź! Casting do „The Voice Kids”
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź zaprasza dzieci i młodzież do udziału w castingu do popularnego talent show „The Voice Kids”.

Casting odbędzie się w Atrium Centrum 19 maja w godzinach 10:00 – 20:00, a na scenie wystąpi 100 młodych artystów! Podczas wydarzenia pojawią się jurorzy I edycji programu - znani widzom członkowie zespołu Afomental – Baron i Tomson.

Młode talenty muzyczne, mnóstwo pozytywnych emocji i wspaniała zabawa! To przepis na sukces jednego z najpopularniejszych formatów telewizyjnych -„The Voice Kids”. Talent show gromadzi przed telewizorami całe rodziny i fascynuje widzów niezależnie od ich wieku. Najbliższy casting do programu odbędzie się w naszym mieście 19 maja w Porcie Łódź. Udział w przesłuchaniach mogą wziąć dzieci i młodzież w wieku od 8 do 15 lat. Każdy uczestnik musi przygotować na występ jedną piosenkę (cover, nie można śpiewać własnych kompozycji) i wykonać ją a capella lub do przyniesionego ze sobą podkładu o długości 60 sekund (na pendrive lub CD). Każdemu młodemu artyście musi towarzyszyć opiekun prawny, który będzie mógł podpisać zgodę na udział dziecka w przesłuchaniu.

Casting startuje o godzinie 10:00 w Atrium Centrum i potrwa do godziny 20:00. Na scenie dzieci będą mogły zaprezentować Jury swoje muzyczne umiejętności i zmierzyć się z innymi uczestnikami. A jest o co walczyć! Zwycięzca castingu będzie miał zagwarantowany udział w konkursie telewizyjnym i zaśpiewa przed milionami widzów.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą dobrze znani widzom członkowie zespołu Afomental – Baron i Tomson. Ten spontaniczny duet pojawi się w Atrium Portu Łódź o godzinie 13:00 i 14:00 by spotkać się z dziećmi, a także rozdać autografy. Tego nie można przegapić!

Zapisy na casting będą odbywały się na bieżąco w dniu wydarzenia w Atrium Portu Łódź od godziny 10:00. Liczba osób mogących wziąć udział w castingu jest ograniczona. Regulamin castingu dostępny jest na stronie www.portlodz.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »