Rozrywka i wypoczynek » Sport

Baron Otard na Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Baron Otard na Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 21 – 22 maja na polu golfowym Mazury Golf&Country Club odbył się turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Partnerem zawodów była marka francuskiego koniaku Baron Otard, która od kilku lat zaangażowana jest w promocję tego sportu.

Golf w kobiecym wydaniu

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to turniej, który na stałe wpisał się w polskie środowisko golfowe. Rozgrywki od lat przyciągają najlepsze zawodniczki z całego kraju. Panie, jak co roku rywalizowały na polu golfowym Mazury Golf&Country Club w Naterkach koło Olsztyna, które obok doskonałych warunków, zapewniły także piękne tło dla sportowej walki. Podczas dwudniowych zawodów dopisywała piękna pogoda, która towarzyszyła paniom podczas zdobywania kolejnych dołków. Organizatorzy turnieju zapewnili liczne konkursy, które obok klasyfikacji generalnej, pozwoliły na zaprezentowanie umiejętności polskich golfistek. Patronat nad jednym z dołków konkursowych objął francuski koniak Baron Otard, który związany jest z golfem od 6 lat. Zwyciężczyni otrzymała nagrodę specjalną w postaci koniaku Baro Otard XO. Marka wspiera nie tylko największe turnieje w Polsce, ale także propaguje tę dyscyplinę sportu w kraju. Ponadto marka towarzyszyła zawodniczkom na polu golfowym, gdzie po zakończonej rywalizacji, panie mogły się zrelaksować i spróbować francuskiego trunku. Swoją obecnością turniej uświetniły m.in. Lidia Popiel oraz Tatiana Okupnik, która wystąpiła podczas bankietu oraz Beata Sadowska – prowadząca oficjalne wręczenie nagród.


Baron Otard na Wzgórzach Dylewskich


Wręczenie nagród tradycyjnie odbyło się w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, gdzie wszystkie zawodniczki świętowały sukces i kolejną udaną edycję turnieju. Uroczystą galę, którą, jak co roku, poprowadziła Beata Sadowska, otworzyła Dr Irena Eris, która podziękowała wszystkim golfistkom za obecność oraz niesamowitą atmosferę. Po eleganckiej kolacji zwyciężczyniom w poszczególnych kategoriach wręczono nagrody, wśród których znalazł się także 5-letni wyśmienity koniak Baron Otard. W klasyfikacji hcp netto w grupie 36-26,1 zwyciężyła Anna Bacławska przed Barbarą Traum oraz Agnieszką Bednarczyk. W grupie 16,1 – 26 puchar odebrała Clara Nam, która wyprzedziła Elżbietę Górską oraz Annę Muddemann. Brygida Morańska zwyciężyła w klasyfikacji 0-16. Na drugim miejscu uplasowała się Elżbieta Panas, a trzecią pozycję zajęła Dominka Antoniszczak. W kategorii generalnej Stableford netto triumfatorką została Renata Marcol. Drugie miejsce należało do Iwony Axter, a trzecie do Barbary Britzen. Natomiast w klasyfikacji stroke play brutto, która budzi co roku najwięcej emocji, najlepsze okazały się: Oksana Wojtkiewicz, Monika Kowalewska oraz Ewa Geritz. Podobnie jak na polu golfowym, trunek towarzyszył także podczas bankietu i umilał czas wszystkim obecnym. Na zakończenie bankietu popis swoich wokalnych umiejętności dała Tatiana Okupnik.

Luksusowy koniak Baron Otard związany jest z golfem od 2006 roku i z niesłabnącym zaangażowaniem promuje ten sport w Polsce. Elegancja, prestiż i klasa to wspólne wartości, które są fundamentem sześcioletniego partnerstwa francuskiego koniaku i tej popularnej dyscypliny sportu. Jaki będzie tegoroczny sezon? Zachęcamy do śledzenia relacji z najważniejszych turniejów w Polsce.


DOSSIER:
Baron Otard VS (Very Special)
– to delikatna mieszanka winogron
z najlepszych obszarów upraw, charakteryzująca się minimum 3 – letnim starzeniem. Ma delikatny i zrównoważony smak,  z wyczuwalnym aromatem kwiatu winogron.

Baron Otard VSOP (Very Superior Old Pale)
– to najpopularniejszy z rodziny koniaków z minimum 5 – letnim okresem starzenia, charakteryzuje się złocistą barwą. W subtelnej nucie smakowej, najintensywniej wyczuwalny jest kwiecisty bukiet, wzbogacony aromatem wanilii, korzeni i tytoniu.

Baron Otard XO (Extra Old)
- to grupa najwytworniejszych trunków, których okres starzenia nie może być krótszy niż 7 lat. Cechuje je złożony, doskonale owocowy smak z wyczuwalną kwiatową nutą.

Baron Otard 1795 Extra - zestawiony z rzadkich, starych eaux-de-vie, które dojrzewały w piwnicach "Paradis" w Château de Cognac. Znana jest jego niezwykła długość i subtelność aromatyczna. Oczarowuje nas swym, bogatym bukietem suszonych owoców i wyprawionej skóry z lekką nutą banana. Ma charakterystyczny tylko dla prawdziwie starych koniaków, złoto - rubinowy kolor .

Wyłącznym dystrybutorem koniaku Baron Otard w Polsce jest
Bacardi – Martini Polska Sp. z o.o.


Kontakt prasowy:
Beata Grzybek, Marta Więckowska, MORE PR, ul. Poborzańska 8 lok. 14, 03-368 Warszawa, tel. (022) 401 73 73, e-mail: beatagrzybek@more-pr.com, martawieckowska@more-pr.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Więckowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »