Dom » Wnętrza

Bateria kuchenna z miarką wody. Czysta przyjemność!

Bateria kuchenna z miarką wody. Czysta przyjemność!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Comitor, dystrybutor armatury kuchennej BLANCO, doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważnym aspektem w domowym budżecie są oszczędności. To właśnie dlatego w ich ofercie znajdziemy baterię kuchenną wyposażoną w mechanizm, który czyni ją znacznie bardziej ekonomiczną i ekologiczną.

Model Evol-S VOLUME BLANCO wyposażono w praktyczną miarkę umożliwiającą precyzyjne odmierzenie potrzebnej ilości wody i zaoszczędzenie jej zużycia.

Gdy projektujemy wymarzoną kuchnię i wybieramy do niej baterię kuchenną, zwykle zwracamy uwagę na dwie rzeczy: wygląd danego modelu oraz jego cenę. Jeśli myślimy jednak nie tylko o estetyce, ale także realnych oszczędnościach i ekologii, warto wybrać najnowocześniejsze, sprytne rozwiązania. W wyjątkowo atrakcyjnym wizualnie modelu Evol-S VOLUME, innowacyjnym pomysłem jest dodatkowe pokrętło, umożliwiające precyzyjne odmierzenie określonej przez nas ilości wody. Dokładne dozowanie wody znacznie ułatwia codzienne gotowanie, eliminując konieczność stosowania wielu gubiących się w kuchennych szufladach miarek.

Evol-S jest bardzo prosta w obsłudze: wystarczy ustawić miarkę od 100 ml do aż 5 l, a następnie dotknąć umieszczony z boku czujnik, a bateria sama rozpoczyna dozowanie pożądanej ilości wody. Co więcej bateria BLANCO Evol-S Volume wyposażona jest w funkcję „zimnego startu" - dźwignia mieszacza ustawiona jest w pozycji dla zimnej wody, aby zapobiec niepotrzebnemu uruchomieniu wody ciepłej. Oczywiście istnieje również możliwość ustawienia wody o dowolnej wyższej temperaturze za pomocą osobnej dźwigni mieszacza ciepłej i zimnej wody. Baterię Evol-S VOLUME można wybrać w kolorze stali lub wersji chromowanej, a także z dźwignią z prawej lub z lewej strony, idealnie dopasowaną do ustawienia komory zlewozmywaka.

Dodatkowo system kontroli przepływu Dynamic Flow Control System zapewnia inteligentne sterowanie przepływem wody: im większa ilość wody, tym silniejszy i szybszy jest jej przepływ - dzięki temu nie tracimy niepotrzebnie czasu. Praktyczna wyciągana wylewka zwiększa zasięg baterii, co ułatwia czyszczenie zlewozmywaka lub napełnianie dużych naczyń. Evol-S można wybrać w kolorze stali lub wersji chromowanej, a także z dźwignią z prawej lub z lewej strony, idealnie dopasowaną do ustawienia komory zlewozmywaka. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że BLANCO Evol-S Volume jest oszczędnym, praktycznym rozwiązaniem do każdej kuchni, a jednocześnie świetnym uzupełnieniem zlewozmywaka.

„Współczesne technologie produkcji baterii kuchennych przenoszą nas do świata „smart kuchni", w których ekologia i innowacyjność nie kończą się na bateriach kuchennych z perlatorem czy ogranicznikiem zużycia wody. Coraz więcej osób decyduje się na bardziej zaawansowane rozwiązania, ponieważ cenią udogodnienia w kuchni, a jednocześnie czują ogromną satysfakcję ze swojego wkładu w ekologię we własnym domu i takim przykładem jest właśnie bateria BLANCO Evol-S "- mówi Anna Wrońska, PR&Marketing Manager Comitor.

Więcej na www.Comitor.pl

FB: @Comitor

IG: @comitor.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »