Dom » Wnętrza

Bateria KWC ZOE nagrodzona w konkursie Design dla Konesera

Bateria KWC ZOE nagrodzona w konkursie Design dla Konesera
Zobacz więcej zdjęć »
Bateria kuchenna KWC ZOE została nagrodzona w IV edycji plebiscytu „Design dla Konesera. Piękno, Innowacja, Prestiż 2015”, w kategorii „Kuchnia”. Wyboru dokonali czytelnicy magazynu „Dobre Wnętrze”.

Bateria KWC ZOE spełniła dwa najważniejsze kryteria konkursu: urzeka minimalistycznym wzornictwem i zdecydowanie poprawia jakość życia poprzez swoją funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania.

KWC ZOE z wyciąganą wylewką to idealne połączenie szwajcarskiej jakości i ekstrawagancji, wyrażonej w oryginalnym wykończeniu, precyzji wykonania oraz opływowej, smukłej formie.

Posiada trwałą głowicę ceramiczną KWC, perlator Neoperl Cascade z elastycznym sitkiem KWC JETCLEAN zaprojektowanym w taki sposób, by samo używanie baterii zapobiegało osadzaniu się drobinek wapnia, które mogą blokować przepływ wody. Nowatorskim rozwiązaniem zastosowanym w KWC ZOE jest technologia LUMINAQUA® LED, która spektakularnie podświetla strumień wody. Ponadto, w trosce o środowisko naturalne, producent wprowadził innowację, która polega na automatycznym wyłączaniu baterii po 30 minutach.

Gala wręczenia nagród w konkursie „Design dla Konesera. Piękno, Innowacja, Prestiż 2015” odbyła się 16 grudnia 2015, w kinie Iluzjon w Warszawie.

 

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BiznesTuba.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »